Wpis z mikrobloga

A bareron ala Dominik co ma 28 lat był bardziej przebiegły niż wszystkie hejtery jutubowi. On to rzekł do Kobry: «Czy rzeczywiście Azbest powiedział: Nie pijcie napojów ze wszystkich działów Mili?» Kobra odpowiedziała bareronowi: «napoje z półek Mili pić możemy, tylko o napojach z działu alkoholi Azbest powiedział: Nie wolno wam pić ich, a nawet ich dotykać, abyście nie pomarli». Wtedy rzekł bareron do kobry: «Na pewno nie umrzecie! Ale wie Azbest, że gdy spożyjecie napój z Mili, otworzą się wam oczy i tak jak Azbest będziecie znali dobro i zło». Wtedy kobra spostrzegła, że harnaś jest dobry do picia, że jest on rozkoszą dla oczu i że moc tego napoju nadaje się do zdobycia wiedzy. Kupiła zatem harnasia, skosztowała i dała Tigerowi, który był z nią: a on wypił. A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są patologią; kupili więc czopki i zrobili sobie jajówę. Gdy zaś Tiger i jego żona usłyszeli kroki Azbesta przechadzającego się po Zgierzu, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Azbestem wśród krzaków. Azbest zawołał na Tigera i zapytał go: «Gdzie jesteś?» On odpowiedział: «Usłyszałem Twój głos w Zgierzu, przestraszyłem się, bo jestem pijany, i ukryłem się». Rzekł Azbest: «Któż ci powiedział, że jesteś pijany? Czy może wypiłeś harnasia, którego ci zakazałem pić?» Mężczyzna odpowiedział: «Kobra dała mi harnasia i wypiłem». Wtedy Azbest rzekł do kobry: «Dlaczego to uczyniłaś?» Kobra odpowiedziała: «Bareron mnie zwiódł i wypiłam». Wtedy Azbest rzekł do Barerona: «Ponieważ to uczyniłeś, bądź przeklęty wśród zjebów internetowych; niemiło wyglądać będziesz i przegrywać zawsze po wszystkie dni twego istnienia. Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Kupców, pomiędzy fanonów twoich a fanonów ich: oni zbanują ci konto, a ty zablokujesz im filmy». Do Kobry powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła Amelke, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą». Do Tigera zaś Bóg rzekł: «Ponieważ posłuchałeś swej żony i wypiłeś harnasia, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz go pić — przeklęta niech będzie melina z twego powodu: w trudzie będziesz zdobywał pożywienie ze śmietników dla siebie po wszystkie dni twego życia. Bęc.
#bonzo
  • 6
  • Odpowiedz