Wpis z mikrobloga

mirki mirasy mirabelki co sie odwaliło to ja nie jestem w stanie w to uwierzyć. Byłem na L4, a dyrektor wysłał klientowi zdjęcie mojego L4 do klienta, żeby udowodnić, że nie jestem w stanie przyjechać do niego xD pozew tak bardzo!
nie wyobrażam sobie takiej głupoty :)

#prawo #pracbaza
  • 40
  • Odpowiedz
@PolishBoyfiend: niestety nie mogę powiedzieć ;c adwokat zabronił xD ale już zacieram rączki na pieniążki jakie dostane :D co zabawne zakład nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, albo co gorsza (lepiej dla mnie ) ma to w dupie
  • Odpowiedz
@zmudeg: no to właśnie o konkrety mi chodzi :D pochwal się, czekać z niecierpliwością nie czekam, ale jak za kilka miesięcy pojawi się jakieś powiadomienie o tej sprawie to spoko :D powodzenia!
  • Odpowiedz
@komentarze: To jest przestępstwo. Udostępnienie danych osobowych w tym danych medycznych. Kodeks karny za to odpowiada, ale ja składam proces cywilny (więcej jest do ugrania). Tylko ugoda za pośrednictwem adwokata - nie chce mi się sądzić miesiącami. Dowody takie, że pracownik(dyrektor) przyznał się do popełnionego czynu - mail od klienta, w którym jest moje l4 oraz klient wyraził chęć zeznawać w tej sprawie jako świadek :) moje żądania to 25 tysi
  • Odpowiedz
@silwek: Dzięki poinformuję jak zakończy się akcja ale w świetle dowodów mam wygrana w 100000% a mogę cudownie narobić koło dupy. Szczególnie, że naruszeń jest wiele ze strony pracodawcy, więc robię to z czystą przyjemnościa :)
  • Odpowiedz
@komentarze: Tak dodam, że na górze druku jest napisane " druk ścisłego zarachowania POUFNE" więc pracodawca nei ma jak się tłumaczyć i bronić. Bo lekarz wypełnił mi jeszcze ten zielony druczek jak za dawnych czasów. Tam jest m in kod choroby i adwokat mówił, że mogłaby być tam jakaś choroba wstydliwa w stylu wenery więc to bardzo poważne naruszenie :D
  • Odpowiedz
@silwek: To pracodawca ma się bać łamać prawo nie pracownik zgłosić taki fakt :) tak powinno działać prawo!

Zgłosiłem to od razu do działu kadr i swoich przełożonych dyrektora itd. A oni mają to gdzieś. Po pracy od razu adwokat bez pitolenia nie dam się ugłaskać albo spełnią moje żądania albo prezes idzie do pierdla :D
  • Odpowiedz