Wpis z mikrobloga

#planetplus #urodzinyaliexpress
Jestem raczej mało aktywny i nie za często się wypowiadam, ale w tej sytuacji uważam, że załodze PP należą się ukłony i dodatkowe słowa otuchy!
Pomimo wiadra pomyj jakie zostało na nich wylane przez wieeelu niezadowolonych obserwatorów live-streamu, postanowili wynagrodzić osoby czekające do końca i tym samym załapałem się na cashback w wysokości 30% za zakup MI5. Zrobili to wbrew ustalonym przez nich samych zasadom - a nie musieli.

Na dodatek, wszystkie transakcje robione przeze mnie przez ostatnie 11 miesięcy na ich platformie zostały poprawnie rozliczone.

A mówi się, że tylko niezadowolny klient wypowie się o firmie ( )


PS: Jutro pomimo tego, że nie planuję nic zakupić to wspomogę ranne ptaszki na streamie ;)
Na dowód zrzut wypłaconych szekli i właśnie oczekujących
BeCometA - #planetplus #urodzinyaliexpress
Jestem raczej mało aktywny i nie za częst...

źródło: comment_OoG9vIH623BJv7CoOhsfNQq22FqSAQmn.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: należą się. Momentami dziwiłem się, że tak spokojnie reagowaliście na niektóre wiadomości...

swoją drogą szaleństwo: 15 transakcji zbieranych przez 11 miesięcy ma prawie taką samą wartość jak jedna przy cashbacku 30% ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@BeCometA: tak czy siak, szkoda, że Goldway wycofal SS - bo ja kupiłem Mi5 nie dawno z cashbackiem 7% i SS za 903zł po uwzględnieniu zwrotu. Obecnie za Mi5 z 30% zwrotem można było zaplacić 678zł - tyle że 23% vat jest jak w banku przy normalnej wysyłce - tak więc 678 + 216 = 894. Gdyby dalej było SS to Mi5 64 GB za 678zł to byłby deal życia.
  • Odpowiedz
@onionhero: DHL-em nie wyjdzie mniej opłaty? Specjalnie po to zamówiłem właśnie DHL skoro SSM już nie ma (swoją drogą coś przeczuwam, że wróci na początku kwietnia, zaraz po urodzinach ali...).
  • Odpowiedz
@BeCometA: z DHL to ryzyk fizyk - możesz mieć mniej ( ok. 80zł opłaty serwisowej czy coś takiego ) albo 23% VAT + wspomniane 80zł. Jak brałem kiedyś z ibg DHL to płaciłem te 80zł ale to jeszcze przed rządami PiS - teraz kiedy łatają dziurę budżetową na wszystkie możliwe sposoby, VAT wpada w 99% przypadków - czy w DHL też to się przekonasz - życze aby nie.
  • Odpowiedz
We wrześniu zamawiałem przez Gearbest za $130 odkurzacz iLife - właśnie DHLem. Obyło się bez ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Dzięki za wyjaśnienie.
  • Odpowiedz
@BeCometA: oby i tym razem Ci się poszczęściło - ja od czasu kiedy PiS rządzi kupuję tylko z przesyłkami omijającymi VAT. Częstotliwość nakładania podatku zwiększyła się kilkukrotnie względem czasów przed, potwierdzi każdy na mirko :)
  • Odpowiedz