Wpis z mikrobloga

O #!$%@? jak kisnę, propagandy i prób manipulacji "mediów opozycyjnych" ciąg dalszy, tym razem wpieprzyli w UPC ich kanał informacyjny TVN24 na numer 6 wśród najbardziej popularnych, dokładnie między Polsatem i TVNem. Tematycznie kompletnie nie pasuje, jest to jedyny kanał informacyjny, który zmienił pozycje i to od razu na topową, ale chyba liczba widzów się nie zgadzała ;)

#4konserwy #neuropa #polityka #media #bekazlewactwa
  • 16
  • Odpowiedz
@chanelzeg: gdyby był taki świetny nikt nie musiałby go wyróżniać obroniłby się treścią, no chyba że oglądają go ludzie, którzy mają problem z wyszukaniem odpowiedniego kanału.
  • Odpowiedz
tym razem wpieprzyli w UPC ich kanał informacyjny TVN24 na numer 6 wśród najbardziej popularnych, dokładnie między Polsatem i TVNem


@OleGunar: Straszne rzeczy, poprzednio był na kanale numer 5
  • Odpowiedz
propagandy i prób manipulacji

tym razem wpieprzyli w UPC ich kanał (na inne miejsce)


@OleGunar: ach ta uciskana prawica w Polsce, TVN zmienił numer kanału, propaganda!
  • Odpowiedz
@Naxster:
Dobrze więc jak krowie na rowie. W dekoderze Mediabox w UPC podział kanałów zawsze był prosty, najpierw były topowe kanały w Polsce TVP, Polsat, TVN. Kanały powyżej 100 to jakaś chała dla kobiet. 200 historyczne, 300 informacyjne, 400 filmowe, 500 sportowe, 600 muzyczne a 700 bajki. Podział był prosty i pozwalał każdemu odbiorcy wejść na sektor, który go ciekawi. Tymczasem postanowiono, przenieść jeden kanał informacyjny do topowych i to podejrzewam
  • Odpowiedz
ode mnie w nagrodę dostanie wypowiedzenie


@OleGunar: ja #!$%@?ę, jaki seriuz biznes xD

Poza tym kto ogląda kanały jak każe operator? Pierwsze co robię to ustawiam sobie Jednykę na 1, Dwójknę na 2 itd. Zawsze kisnę z Polsatu na jedynce albo na 76 xD
  • Odpowiedz
@OleGunar:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-na-czele-ogladalnosci-tvn24-ucieka-tvp-info-seriale-tvp-hitami-tygodnia#
http://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/wyniki-ogladalnosci-telewizji-w-grudniu-2016-roku/l9fwh7r
tvn24 jest piątym najchętniej oglądanym kanałem w Polsce, bije tvn7 nawet. Mimo bycia płatnym i jedynie informacyjnym ma połowę oglądalności tvp2. Mówisz, ze wstawili go do "topowe kanały w Polsce"? Na 6 miejsce mówisz? No to skandal rzeczywiście bo powinien być piąty.
Po drugie, jak twierdzisz, ze UPC ustawieniem kanałów tworzy propagandę... ehh nie wiem jak to skomentować. Idź sąsiada zwyzywaj bo jak ogląda tvn24 to widać
  • Odpowiedz
@OleGunar: Kiedyś na "N" był chyba też 6 a inne były na 100 którymś i nikt nie miał bólu dupy, może mają jakieś udziały? Albo prowadzą jakąś kooperacje? Przecież to prywatne firmy i mogą robić co chcą.

Ale hurr durr spiseg chcą obalić rząd
  • Odpowiedz
@CoJaToNieTY: Nie twierdzę, że spisek, mogą robić co chcą ale mi jako klientowi może się to nie podobać i mogę podjąć odpowiednie kroki a przy okazji opisać to na mikroblogu. Widać, że jest to działanie z premedytacją i zwyczajnie dość ordynarne. 2 najczęście oglądane kanały w Polsce to TVN i Polsat, teraz żeby zmienić z jednego na drugi muszę przejść przez kanał informacyjny. Po prostu nie lubię jak się z klientów
  • Odpowiedz
@OleGunar: Poszperałem, każdy kanał TVN uzyskał dublera na lepszej pozycji, czyli to wynik umowy pomiędzy TVN a UPC. Prosta sprawa, za pozycjonowanie płaci się niezłe sumy i widocznie tak się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy TVN Turbo też przemyca antyrządową propagandę?
  • Odpowiedz