Wpis z mikrobloga

28 marca to dzień żelków! Wiedzieliście? Z tej okazji robimy ciche rozdajo (bez # rozdajo) tylko dla fanów Gusto spod tagu #gusto ʕʔ Dzięki Mirki, że jesteście. Niby to tylko cyferki, liczba obserwujących, ale gdy jest ciężko (w każdej pracy napotyka się trudności) to wystarczy spojrzeć i wiem po co to robimy. Bo jednak tylu osobom żelki Gusto smakują i wiemy, że jak coś nowego opracujemy to zawsze będzie wielu chętnych do spróbowania. To jest super, dzięki, że jesteście. Specjalne podziękowania: żelki Gusto dziękują @ameliniowyguzik za życzenia ()

A ultra-kwaśnych nadal nie ma! Są tylko japka gruszki92, ale póki co nie dostałem żadnej informacji zwrotnej od zamawiających, więc nie wiem, jak smakują Mirkom.

Okej, ale wróćmy do rozdajo! Wśród plusujących wpis i obserwujących #gusto mirkorandom wybierze dwie osoby, które otrzymają:
1) 1 kg dowolnych żelków z naszych aukcji żelkowych + testowy bukiecik żelkowy - taki jak w pierwszym komentarzu (bukiecik robimy pierwszy raz, nie wiem, czy coś takiego ma sens i się przyjmie, ale chcemy spróbować i zobaczyć, czy przeżyje wysyłkę)
2) 1 kg żelków kawowych + 1 kg dowolnych innych żelków z naszych aukcji żelkowych

Pozdro92!
ecco - 28 marca to dzień żelków! Wiedzieliście? Z tej okazji robimy ciche rozdajo (be...

źródło: comment_mhswnTXAcZYUZ0JYm0sIliMGvye2EYtW.jpg

Pobierz
  • 67
@ecco: Hah. Jakże miałoby nie być chętnych na takie dobre żelki! ^^ Wszystkiego dobrego, również ode mnie. Robisz świetną robotę z reklamą Gusto na mirko ;)
@ecco a jak zamówię dzisiaj to obiecujesz, że w piątek będą w paczkomacie? Trochę zapomniałem że mój różowy ma urodziny w weekend. Testowy bukiecik też bym kupil!