Wpis z mikrobloga

3 522 - 1 = 3 521

Tytuł: Piąta Fala
Autor: Rick Yancey
Gatunek: Literatura młodzieżowa
★★★★★

Dopiero teraz sprawdzając gatunek dowiedziałem się ze jest to literatura młodzieżowa chociaż ostatnia czesc serii została książka roku sc-fi na lubimyczytac. Co do oceny - początek książki obiecujący ale niestety z każdym kolejnym rozdziałem książka coraz bardziej przypomina kolejny romans dla nastolatek :/ Zaletą jest to że lekka do przeczytania spokojnie na 2 wieczory.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
Pobierz Wladca_czipsow - 3 522 - 1 = 3 521

Tytuł: Piąta Fala
Autor: Rick Yancey
Gatunek:...
źródło: comment_a4F3879vYgKrXqjLhJQljVNp5wWejwMQ.jpg
  • 8
@Wladca_czipsow: No bo zamiast wziąć coś co jest polecane przez fanów gatunku(a takie listy dość łatwo znaleźć) wziąłeś tytuł z plebiscytu z serwisu opanowanego przez nastolatki czytające klonu zmierzchu. Zresztą już nawet po okładce widać, że książka zebrała popularność dlatego, że wyszedł film - dużo czytelniczek, dużo głosów na 'tak' w głosowaniu.
@Wladca_czipsow: Mam kilka takich obrazków z 4chana, gdzie ludzie polecają tytuły. Wrzucę jeden - SciFi masz na dole. Sam wszystkiego z tej listy nie czytałem, ale z tego co na razie zaliczyłem to chyba mogę się pod nią podpisać rękami i nogami.

Szczególnie przypadło mi do gustu "Three Body Problem" ostatnio wydane w Polsce jako "Problem Trzech Ciał". Postacie są trochę płaskie, ale sama ilość świeżych pomysłów jakie autor w tej
Pobierz Wiedmolol - @Wladca_czipsow: Mam kilka takich obrazków z 4chana, gdzie ludzie polecaj...
źródło: comment_EQRRYxbpvoLBGHn5meZzvEROMbVVSy9Z.jpg