Wpis z mikrobloga

Miruny a co sądzicie o takim pomyśle na programik do wizualizacji pakowania. Na zasadzie że można dodawać paczki o podanych wymiarach(x,y,z) oraz wymiary przestrzeni w której te paczki będą pakowane (też x,y,z) i żeby sobie można było te obiekty przesuwać w przestrzeni. Ewentualnie później można by zastosować jakiś algorytm żeby optymalnie ułożył te paczki (problem paletowania).

Chciałbym to wykonać w c# w WinForms do wprowadzania danych i obliczeń z osadzonym WPF do wizualizacji tych danych.

Będzie to bardzo trudne może? A może są jakieś frameworki które by mi pomogły? Zna ktoś coś?

#programowanie #it #csharp
  • 8
@piachu: @meohaw: Nie no myślałem właśnie że porobię okienka do dodawania obiektów, wymiarów obiektów, pudełek, wymiarów pudełek no i potem przycisk który otwierałby nowe okno z osadzonym tam userControl z WPF żeby wyświetliło to jako modele 3D, z możliwością układania ich myszką, albo przyciskami z menu

@LubiePoczytacGlupoty: Co do webowej aplikacji to nie wiem, bo ja to widzę że miała by ta aplikacja praktyczne zastosowanie np. u wujka w