Wpis z mikrobloga

@epika: o gurwa, powodzenia xD
A tak na poważnie to Książ, palmiarnie i stara kopalnie :) po 18 miasto raczej nie zyje, chyba że na jakieś słabe balety chcesz iść
@epika: ojej, zależy co lubisz... Możesz też się do Szczawna Zdroju bujnac i tam pospacerować i jakaś knajpa się znajdzie. Na bogato to na pewno dworzysko, taniej bohema. Poza Szczawnem to Maria blisko Książa (a raczej palmiarnii), zmiana tematu na fortecznej, fabryka naleśnikow na Westerplatte, w rynku/koło burgery w zlotej stacji i knajpa pasaż ale tam dawno nie byłem, a jak pamiętam był lekki syf :p
W samym ksiazu chyba też
@epika:
Zamki: Książ(zamek, ogrody, tarasy, podziemia, wieża, stadnina oraz palmiarnia),
Stary Książ(ruiny- polecam spacer mostkami z ,,nowego zamku Książ),
Cisy(ruiny),
Grodno(wraz z zaporą oraz tamą w Zagórzu Śląskim),
Zamek Bolków,
Oprócz zamków:
Podziemne miasto w Walimiu,
Sztolnie Walimskie,
"Kamyki" w Głuszycy(można bezpośrednio podjechać autem),
Stara Kopalnia,
Chełmiec- wieża widokowa,
Dzikowiec Wielki- wieza widokowa,
Mauzoleum(zaniedbane),
Spacer nieczynnym tunelem pod Małym Wołowcem(1,5 km długości) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczawno-Zdrój(pijalnia
@Zapaczony: wszystko super, tylko dzień na zwiedzanie mam jedne i to niepełny.. W dodatku jestem bez samochodu, więc raczej sam Wałbrzych wchodzi w grę niestety :( Nie poznam uroków dolnośląskiego, bynajmniej nie tym razem.
@epika: No to proponowałbym: Książ wraz ze stadniną oraz palmiarnią, spacer po Szczawnie Zdroju(deptak, wieża Anny, słoneczna polana i stadnina, ewentualnie dodatkowo pijalnia wody) i po wszystkim galeria Victoria(na miejscu coś się znajdzie do jedzenia). W 5-6 godzin można się wyrobić.