Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie za 100 pkt. Jak mieć kobietę będąc niskim, brzydkim, łysiejący, z małym penisem, dość biednym, nie mając dobrej gadki, sepleniącym, mającym trądzik kolesiem? Kobiety się mnie boją, zawsze milkną gdy przechodzę czy to na studiach czy w pracy, nie patrzą w oczy.
#tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie za 100 pkt. Jak mieć kobiet...

źródło: comment_1pCMbeX2zhGIiGe9cY1qlgn3wHX5XgBC.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
eee za 300 idzie dostać porządne gfe od loszki 10/10. Nie wiem może w Warschau wyższe ceny.


@Esubane: Ja nie z Wawy, ale znam cenniki wyłącznie warszawskie dlatego pisałem o 500zł za te 9-10/10 ;) Fajne GFE po prostu uciekają z mniejszych miast i to rozumiem, bo po co mają zarabiać po 300zł, jak w Wawie mogą wołać 500. Oczywiście 50/50% do rozliczenia z ochroną;)
  • Odpowiedz
Wygląd to nie wszystko, bardziej się liczą umiejętności i zaangażowanie. Co z tego że modelka jak legnie jak kłoda. Kolega mówił


@drzuo: To prawda.
  • Odpowiedz
No tak. Bo jak wiadomo wzrost można zmienić, no i wyjście z biedy to prościzna: wystarczy sprzedawać paróweczki... a nie: tak to tylko w krulestwie Korwina.

Wada wymowy to są lata ćwiczeń i u dorosłego człowieka postępy idą bardzo wolno. Urodę, jeżeli się ma złe geny też nie da się zmienić: operacje plastyczne mogą trochę poprawić, ale po pierwsze: to loteria, a po drugie: raczej nie pomagają w wyjściu z biedy.


@Wujek_Mietek:
Wzrost - tego nie zmienisz, ale budowę ciała owszem i ubranie dopasowane do sylwetki też. I już lepiej wyglądasz.
Wyjście z biedy - nie musisz od razu być bogaczem, ale chociaż trochę możesz zawsze zwiększyć swoje zarobki, to kwestia chęci
  • Odpowiedz
Podbijaj do niskich, brzydkich, z małymi cyckami, biednych, z trądzikiem i bez dobrej gadki.


@Droper: jak to nie bait to OP dopiero chwyci doła jak taka laska go do friendzone wpakuje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Siłownia i nie bój się dbać o cerę.

A po jakimś czasie, jak sylwetka będzie wyglądać lepiej niż typowy suchoklatesowy mirek / grubas, to ciuchy, które będą pasować. Nie muszą być drogie.

Tyle.

Może mieć autyzm i gadać jak debil. Z sześciopakiem i szerokimi barami nie będziesz musiał nawet mordy otwierać żeby wyrwać ;p
  • Odpowiedz