Wpis z mikrobloga

Siemaneczko Mireczki. Wszyscy tak chwalą to #xiaomi więc doszedłem do wniosku, że chyba kupię na próbę model 4A. Ma ktoś z Was tego ryżowca? Nadaje się to do sporadycznego mirkowania, przeglądania internetu i czasem polubienia jakichś cycków na ryjbuku? W gry nie gram, czasem skrobnę jakiegoś maila (mam nadzieje, że te żółte #!$%@? nie będą mogli ich czytać ( ͡º ͜ʖ͡º) ), no i oczywiście czasem zadzwonię. Zdjęcia okazyjnie, więc aparat nie musi być na poziomie teleskopu Hubble'a. Najbardziej przekonuje mnie bateria no i cena, bo nie wiem czy to miui mi podpasuje. A no i jeszcze jedno, to barachło obsługuję LTE 800MHz? Bo jakoś nie mogę się jednoznacznie doczytać w opisach na Ali.
Dzięki za odpowiedzi, i dodam jeszcze.
#aliexpress i #telefony
Tylko nie bijcie za tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@YebakaLesny: jak u ciebie z wymaganiami dotyczacymi baterii?
Redmi 4A ma tylko ~3100mAh, jego bezposredni konkurent redmi 4x juz 4000mAh czyli prawie 1/3 wiecej. Zobacz sobie ceny porownaj wyglad itp. Moim zdaniem dolozenie 50-80zl do 4x to dobry uklad, lepsza bateria, lepszy procesor.

Moj rozowy ma redmi 4A i nie narzeka, ale telefon bardzo lekki, bardzo plastikowy, szklo na ekran i etui to must have.

No i ostatnie ale wcale nie
@YebakaLesny: zdecydowana większość xiaomich nie obsługuje pasma b20 z 800mhz. Tylko wersje "international" - nie wiem czy jest taka w przypadku 4A. Ale a tego co słyszałem (i mam nadzieję), to nie osczuje się tak bardzo braku tego pasma bo on jest na wsiach i poza miastami. W miastach jest 2100mhz.
Człowiek już ślepy przy trzydziestce ()
Faktycznie nawet ładniejszy, będę musiał to LTE jeszcze obadać bo szkoda byłoby rezygnować z 800mhz skoro btsa mam kilometr od domu
@YebakaLesny: no, to faktycznie szkoda. Szukaj international. Na allegro często o dziwo są, ale cena nawet po vacie jest o wiele droższa.

Też mi ew. będzie szkoda braku ew. części lte (mimo że Śląsk here same miasta), za to pozostałe rzeczy nadgonią.
W końcu Radio Maryja sobie posłucham, bo w obecnym fonie kosztem radia mam 2gb ramu ( ͡° ͜ʖ ͡°)