Wpis z mikrobloga

  • 4
@cupcakealpaca to jest lekarza obowiązek. Tak samo jak internista powinien mówić swojemu pacjentowi że jest grubasem i czas zacząć się ruszac

Mój mi tak powiedzial - dokladnie w ten sposob! - i nie mam zalu, bo otworzyl mi oczy, ze to juz nie hehe kochane cialko, a nadwaga.
  • Odpowiedz
@cupcakealpaca: Poza tym u ginekologa jest łazienka w gabinecie, więc nawet jeśli byłaś w pośpiechu i nie zdazylas odświeżyć się przed to zawsze możesz zrobić to na miejscu, po to właśnie ona tam m.in. jest
  • Odpowiedz
Bait jak #!$%@? ale plusuje wyzywajacych bo może akurat czyta to loszka z tym samym problemem którym.sie tylko nie pochwaliła w internecie
  • Odpowiedz
@kipowrot: A ja się wolę nie wypowiadać. Nie wiadomo w jakim to było kontekście.
Ale upominanie pacjenta wzgledem higieny i zdrowego sposobu zycia to obowiazek lekarza, grunt by to robil taktownie.
  • Odpowiedz
Przypomniało mi się coolstory. Koleżanka znajomej miała umówiona wizytę u ginekologa. Przypomniała sobie o tym w ostatniej chwili i nie miała czasu umyć się dokładnie. Wzięła pierwszy lepszy dezodorant i spsikała się dokładnie w tych okolicach. Jak przyszło co do czego zdjęła majciochy i usiadła na fotelu. Po chwili badania ginekolog do niej - ale się pani dzisiaj wystroiła. Nie skumała o co chodzi. Dopiero w domu zauważyła ze wzięła dezodorant z
  • Odpowiedz