Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz:
Jak mam poduszkę pod szyją to od górnego końca poduszki do czubka fotela jest ~10cm, więc jeśli nie zależy ci stricte na poduszce pod kark to możesz brać. Siedzę na najniższym ustawieniu fotela jeśli chodzi o hydraulika.
Fotel bardzo wygodny, jedyne minusy to regulacja siedziska trochę spartolona, ale jak nie bujasz się jak #!$%@? rezus to raz ustawisz i będziesz zadowolony.
@Wirtuoz: fotel-fotel,ergonomiczny, który nie będzie obciążać pleców, a nie jakieś gamingowe gówno z pianki które będzie wysiedziane po roku :D wpisz firmy w gugl i popatrz może coś cię zainteresuje.
@Wirtuoz: wiem:( ale jak ci kiedyś #!$%@? dysk to to docenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja teraz zbieram na unique wau (1,5k) i trochę jeszcze mi brakuje :D ale znajdziesz też modele za 700-1000 zł, w pracy miałem taki za 800 i było bardzo ok :)
@cripz: wau wlasnie ogladalem ale on oparcie ma tylko 60 pare cm, dla mnei to malo glowa bedzie mi luzem latała przy moim wzroscie..

no dlatego cchce kupic dobry fotel bo juz czuje plecy, szkoda mi ich
@Wirtuoz konkretnego nie będę linkował, bo jest ich mnóstwo materiałowe, skórzane, solidniejsze, mniej solidne, większych, mniejszych rozmiarów. Przy wyborze głównie kierowałbym się szeroką możliwością regulacji oparcia. Oddzielone oparcie pleców od siedziska wydaje mi się podstawą w krzesłach. Wtedy można także regulować wysokość, a nie odchylenie. Do tego kontrola odchylenia, regulacja siły nacisku. Do tego odpowiednio wyprofilowane oparcie, oczywiście można stosować jakieś poduszki ledzwiowe czy siatki. W tych wszystkich gamingowych niestety nie ma