Wpis z mikrobloga

Porównajmy studenta medycyny i informatyki.
Student medycyny to poważny student. To poważny PAN DOKTOR, do którego już niedługo będziesz czekał w kolejce kilka godzin. Mam takiego znajomego, poszedł na urologię. Mówię mu 'hehe, zawszę Cię kręciły penisy xDxD' , ale on odpowiedział że zobaczymy się za 30 lat jak będę czekał na wizytę do specjalisty! Kurde, rozumiem, że on i ja będziemy mieli taki problem, że nie będziemy sikać wtedy kiedy chcemy, a będziemy wtedy kiedy nie chcemy - ale co to ma do rzeczy? nie można wyluzować troszkę i mieć dystansu? Znajdźcie mi absolwenta medycyny z dystansem.
Po drugiej stronie szali student informatyki. On siedzi sobie spokojnie w piwnicy, nie chwali się że umie napisać hello world. Jak ktoś się z niego zaśmieję to najwyżej uroni łezkę, ale nic nie powie. Ale on wie, że do 30stki-40stki zarobkami będzie górował nad lekarzami. Mimo to, spokojnie siedzi i gra w gry i wali konia.
Studentów prawa tutaj nie wymieniam bo oni gówno wiedzą i gówno zarabiają.

#studbaza #medycyna #informatyka #heheszki †studentprawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hipodrom: Po pierwsze jak poszedł na urologię to już nie jest studentem. A po drugie, to ty jesteś niby taki luzak, ale jak żart na tym samym poziomie sieknie cię w twarz to lecisz się na mirko wyżalić.
  • Odpowiedz