Wpis z mikrobloga

@schreder: To już teraz trzeba się chwalić? Samo bieganie już nie wystarcza?
Ja ostatnio przebiegłem jakieś 500 metrów, nigdy wcześniej nie biegałem, tak się zmęczyłem, że myślałem, że do domu nie dojdę.
@schreder: To już teraz trzeba się chwalić? Samo bieganie już nie wystarcza?


@dzieju41: no tak to działa, że gdy ktoś Ci dopinguje lub Cię chwali to jesteś bardziej zadowolony z tego co robisz. Ot zwykła ludzka psychika.
Jeśli dzięki temu więcej ludzi prowadzi choć trochę zdrowszy tryb życia to nic tylko się cieszyć.
@dzieju41: chodzenie do kina na coś modnego a otrzymanie pochwały za trening (choćby od głupiego programu) to chyba dwie różne rzeczy :) Ja używam programiku do biegania bo lubię sobie zobaczyć na ile dobrze mi poszło, czasem lubię się pochwalić itd. Na początku co parę dni mnie programik chwalił - typu najszybciej na odcinku 5-10km, najdłuższy trening, najwięcej wybiegane w tygodniu itp. - i to działało, motywowało mnie do kontynuowania "kariery"
@enron: Wiesz co używałem programik do jazdy na rowerze, może ze 3 razy się tym jarałem, potem mi przeszło. Mówiłem ci ja zawsze na przekór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra niech każdy używa co chce i niech go motywuje co uważa. Skoro Ci to pomaga i innym tez niech używają.