Wpis z mikrobloga

Dziś główne malowanie wykonane. Najpierw szlifowanie papierami, usuwanie starej farby itp. Wypiaskowac by było najlepiej, ale nie miałem warunków. #rozowypasek jakiś dziwny mi się trafił, bo zamiast odstawiać cyrki, to dzielnie pomagała drugi dzień:) teraz schnięcie, pogoda słaba, ale nie ma pośpiechu do składania. Napisy AR i V6 burbo będą na taki śmieszny złoty (nie znam się na kolorach, ale ładne). Spory problem będzie z baranami, bo mają głębokie wzery rdzy, także będzie kombinowanie - w każdym razie ma się błyszczeć.
#alfaholicy, #motoryzacja, #diy, #kornatnaprawia
konradk1 - Dziś główne malowanie wykonane. Najpierw szlifowanie papierami, usuwanie s...

źródło: comment_BDDxMhliQka3PgxvYwAQSPbIjMpVu8Ct.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@konradk1: Czemu tego nie dałeś do fachowego ogarnięcia? Za piaskowanie z malowaniem proszkowym dałbyś max 200 PLN i miałbyś fachowy efekt, a tak dwa dni z życia stracone, 50 PLN w plecy na materiał i za pół roku do korekty.
  • Odpowiedz
@konradk1 farba wysokotemeraturowa dziala pod warunkiem ze wygrzejesz potem element w danej temperaturze przez x czasu. jezeli tego nie zrobisz to i tak ciul ja trafi. zamiast tego bylo to oddac do piaskowania i malowania proszkowego, byl by spokoj na dlugiczas. wiem ze fajnie zrobic cos samemu, ale przy pewnych rzeczach nie ma to sensu, lepiej zrobic raz a porzadnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@valdo a jak się lubi robić samemu? Uszkodzi się, to poprawię, mogę oddać do profesjonalnego zrobienia, ale nie o to w tym chodzi.
@mickovsky wiem, dlatego będę wygrzewać, zobaczymy, nie wieszajcie mnie Mirki :)
  • Odpowiedz
@konradk1: Nie no, jak się lubi robić samemu i ma kupę siana i wolnego czasu to się poprawia do usranej śmierci. Natomiast jak się robi po to by mieć efekt, to nie zawsze wszystko trzeba własnoręcznie :)
  • Odpowiedz