Wpis z mikrobloga

@Patey: Tak. A generalnie mam niezłą polewkę z takich ludzi. Hurr durr zmieniam konto bo zrobili konserwację w weekend albo zmienili zasady korzystania czy coś innego. i nie zastanawiają się czy coś się dla nich zmienia na gorsze bo najczęściej tak nie jest. @parasolki zmienia właśnie bank i będzie to Millenium, ale za jakiś czas i tam zrobią konserwację... :P Nie jestem jakimś fanatykiem TMobile, ale warunki bezpłatności są dla mnie
  • Odpowiedz
@kicajka: W weekend jest najmniej transakcji finansowych, a konserwacje są po to żeby bank lepiej działał i był bardziej bezpieczny. Ta w t-mobile jest akurat w wyniku przyłączenia banku BPH.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aniaczy mozesz ustanowić w Bankowość Internetowej powiadomienia na e-mail np. o wpływie na konto. Są one bezpłatne (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@FHA96: heh, no i teraz się nie dowiem, czy była odpowiedź na moją ostatnią odpowiedź :(

@tacky: Tak, dodaj jeszcze, że to pierwsza taka przerwa w ich historii. Pewnie specjalnie kupili BPH by ją zrobić. I pewnie będą teraz co tydzień kupować kolejny bank za miliard, przez co ludzie nie będą mogli BLIKiem w weekend zapłacić za zakupy i będą musieli sięgać po kartę. Skandal!
  • Odpowiedz