Wpis z mikrobloga

@mrbarry: Pamiętam gdzieś z 10 lat temu był taki numer wyborczej w którym do gazety był dodany rózaniec z Janem Pawłem II, natomiast w samej gazecie był felieton Kurskiego czy Maziarskiego ostro atakujący Papieża i sam kościół katolicki.
Walka z kościołem spoko ale szekle muszą się zgadzać dlatego dodamy rózaniec.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrbarry: kolo mnie jest plakat z czapka "make america great again" i podpisem "to nie czapka to zaproszenie do Kanady"
I logo wyborczej

Jak bym nie wolal lewej strony i nienawidził pisu tak to jest #!$%@? żałosne
  • Odpowiedz
numer wyborczej w którym do gazety był dodany rózaniec z Janem Pawłem II, natomiast w samej gazecie był felieton Kurskiego czy Maziarskiego ostro atakujący Papieża i sam kościół katolicki.

@Thorkill: mało tego, czasem w jednej gazecie mogą pojawić się dwie przeciwstawne opinie różnych autorów na ten sam temat. Dziennikarze zatrudnieni w tym samym piśmie mogą mieć różne poglądy. Niesamowite.
  • Odpowiedz
Walka z kościołem spoko ale szekle muszą się zgadzać dlatego dodamy rózaniec.


@Thorkill: Pomijając to, że najpewniej były za to odpowiedzialne dwie różne osoby, to sama wiara też nie implikuje, że trzeba zgadzać się z kościołem i papieżem, a także zawsze popierać ich decyzje.
  • Odpowiedz
@Wiesmin: Generalnie masz racje. Ale jednak uznałem to za coś niestosownego. GW przez wiele lat na swoich łamach walczyło z polskim Kościołem Katolickim. Wielu tego nie pamięta ale w latach 1992-2002 (do afery Rywina) to była bardzo antyklerykalna gazeta, taka wersja soft "Nie".
  • Odpowiedz