Wpis z mikrobloga

@spokoromek: akurat te tapicerki to "wada fabryczna" przedliftów z obszyciem Dalaro. Boczek fotela kierowcy pękał, bo był z tzw. skóry z dorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) która w zimie po prostu pękała. W tym ogłoszeniu prawdopodobnie już tapicer wstawił tam zwykły materiał, ale słabo naciągnął lub wygnieciona gąbka.

@Berkel_88: Są przednie halogeny, ale nie ma przycisku do ich włączania. Pewnie zderzak z innego auta.
W prawym
@mattcabb: Prawe lusterko od przejściówki(czyli druga połowa 2006r) albo polifta bo były już większe, a z lewej przedliftowe ( ͡ ͜ʖ ͡) ze wszystkim się zgadzam
@Berkel_88: ja bym odpuścił ten konkretny. A tak poza tym to jeżdżę czwarty rok v50 2.0d. Jak masz jakieś pytania to pisz, na wszystkie odpowiem :)
@V_50: @V_50: Jeśli jest składakiem, ale silnik w porządku, tzn. nie pracuje głośno, nie dymi, nic nie leje, Turbo nie piszczy, skrzynia nie stuka to może jednak warto się nim zainteresować. Lusterko stracił, bo jakiś pijany seba urwał, zderzak wymieniony bo miał przygodę parkingową, a taki z halogenami, akurat był i pasował kolorem do reszty nadwozia. Tak sobie gdybam, zadzwonię do sprzedawcy i zapytam. Jeśli sam o nich sam zacznie
@Berkel_88: Jak uważasz, dla mnie najważniejszą cechą jest bezwypadkowość- jest gwarancją bezpieczeństwa. Oczywiście szkody parkingowe to luz ale ja myślę, że może być gorzej w tym wypadku- wszystko będzie widać prawdopodobnie po ścianie grodziowej silnika.
A teraz naprawy:
-dpf- 1500zl,
-regeneracja turbo 1850zl z wymianą,
-nowe, fabryczne wtryskiwacze z wymianą i wszystkimi uszczelnieniami 2200zl,
-uszczelniacz wału korbowego 300zl z wymianą.
-komplet poduszek silnika ok 600zl.
Poza silnikiem:
-piasta lewa przednia skf
@Berkel_88: Kupuj najlepiej bez dpfa. Ósmy symbol w VINie oznacza normę EURO- jak jest 5 no na 100% jest dpf (o ile ktoś już nie wyciął) 4 to może być albo nie, zależy na jaki rynek wypuszczony, 3 nie ma dpfu. Ogólnie te silniki są dobre ale z biegiem czasu dopadają je kosztowne naprawy niestety.
@V_50: Jednak to auta nie na moją kieszeń, stać mnie na zakup ale utrzymać już nie. A szkoda, bo wyglądem, jazdą robi bardzo dobre wrażenie. Zdecyduje się na benzyniaka.
Dziękuję za odpowiedzi.