Wpis z mikrobloga

Okej, moi drodzy. Ostatni wpis, bo dzisiaj gracie. Zebrałem ludzi z poprzedniego wpisu i kształtuje się to w sposób następujący: @harborger @wucio + jakieś ziomki :) @Strzalka @Hfishman1 @Gacek93 @MyMorningErection @Zoeys @pawelgk - piłka @Kreek Niepewni: @TonAmi @godeath

Jak na razie tylko @pawelgk zobowiązał się do wzięcia ze sobą piłki - jeśli ktoś jeszcze ma, to wskazane jest jej wzięcie. :)

Miejsce? Osiedle Wichrowe Wzgórze 111 - tutaj. Godzina: 16:00. Dzwoniąc nie pytałem o czas, ale najpewniej jest to godzina. Zbierzcie się chwilę przed planowaną rozgrywką - powiedzmy o 15:45, by na spokojnie wziąć klucz i się przebrać :)

Jak już wcześniej pisałem - mnie niestety nie będzie, także na Waszych barkach spoczywa wzięcie klucza i inne pierdółki organizacyjne. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to niech od razu się określi, co nie będziecie po sobie patrzeć jak już się spotkacie :)

Cóż więcej mogę dodać - pozostaje mi tylko życzyć miłej gry. Fajnie by było spotykać się co tydzień w sobotę i trochę sobie pobiegać :)

#poznanpilkekopie #poznan #pilkapoznan
  • 38
@daro2822: to zależy, ile osób się zgłosi, ale pewnie nie będzie problemu ;pp Co do kwestii butów - sam się zastanawiałem, bo muszę sobie jakieś kupić. Nie wiem czy facet czepia się korków, nikt tutaj nic na ten temat nie pisał
@vaxx: to jakby co, weźcie mnie pod uwagę przy kolejnej sobocie ;) a co do butów to korki na pewno tak nie niszczą murawy, ale skoro regulamin nic nie zakazuje to widocznie mogą być ( ͡° ͜ʖ ͡°)