Wpis z mikrobloga

Tjaa, nie ma to jak w #!$%@? lecieć.

Uprzejmie informujemy, że do 27.03 (poniedziałek) do godz. 06:00 System Bankowości Elektronicznej jest niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Prowadzone prace nie mają wpływu na transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów.

Więcej informacji

Przepraszamy za utrudnienia.


A od 2 tygodni informują, że serwis będzie wyłączony od 23:00 dzisiaj, a nie od 19:00:

Drodzy,

uprzejmie przypominamy, że od 24 marca od godz. 23:00 do 27 marca do godz. 6:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej, infolinii, wirtualnego oddziału oraz placówek T-Mobile Usługi Bankowe


Ten "bank" jest tak #!$%@?, jak tylko można - strona się nie ładuje, funkcje (podgląd blokad na karcie) nie działa od 2 lat, zero kontaktu.

Nie polecam, #!$%@?, bo nie.
#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 10
@semperfidelis: też mnie wylogowuje, a pech chciał że akurat teraz muszę zrobić natychmiastowy.

Rodzina ma w mbank i ing i nigdy nie słyszałem, aby u nich banki wyłączali, a tu już 2 razy. I do tego ta pieprzona różowa karta (nadal trzymam z syncu z zsentymentu bo była ładna). Pora spieprzać z tego kur**dołka.
@semperfidelis: nie wiem gdzie ty dostałeś tą 23, ale ja na mejlu mam
System bankowości internetowej Sez@m Wyłączony 24.03 o godz. 17:10 (po sesji giełdowej).
System bankowości internetowej BusinessNet Niedostępny od 24.03 od godz. 14:30.
Bankowość mobilna Niedostępna od 24.03 od godz. 14:30.
Biuro Maklerskie Niedostępne od 24.03 od godz. 17:10.
Płatności internetowe (Przelew z BPH) Niedostępne od 24.03 od godz. 17:00.

a na stronie pisze tylko 24-27
aby u nich banki wyłączali, a tu już 2 razy.


@Atexor: Dobra, ja rozumiem, że trzeba wyłączyć bo przejęcia, bo gówno, ale jak się mówi, że o 23 to o 23, a nie ja chcę przelew zrobić, a nie mogę.

Ja "na szczęście" mam tam firmowe konto, a do firmowego nie ma takiej pedalskiej karty ;) Jest czarna.

Ale masz rację, czas #!$%@?ć.

A, najlepsze to jest ograniczenie możliwości przeszukiwania historii