Wpis z mikrobloga

Kolejny materiał sponsorowany w tym samym stylu:

1. Znajdź jakieś jedno słowo, które kojarzy Ci się z firmą, którą reklamujesz.
2. To słowo będzie tytułem filmiku.
3. Nagraj filmik z pięknymi ujęciami, niekoniecznie powiązanymi z tematem.
4. Standardowo #!$%@? obiektyw.
5. W tle mądry monolog recytowany przez Ciebie, który mówi o tym tytułowym słowie.
6. Głównie truizmy.
7. Nie wspominaj o sponsorze aż do końca materiału.
8. Sa wszystkie punkty iksde.

#gonciarz #polskiyoutube
s.....s - Kolejny materiał sponsorowany w tym samym stylu: 

1. Znajdź jakieś jedno...

źródło: comment_MJGBITFxTXXIFuUfwWDuCMSdBaduQV8Q.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@lolikon: ale o co chodzi z tym bólem dupy, nawet jak ktoś pierwszy raz się by zetknął z Gonciarzem i podzielił się opinią na wypoku, to byś stwierdził, że kogoś piecze xD Już dawno nikogo takiego tutaj nie widziałem kogoś, którego jedynym kontrargumentem na krytykę Gonciarza jest "OHO, POLACZKÓW DUPA BOLI, BO KTOŚ ZARABIA, NAWET WAS MI NIE ŻAL, ROBAKI XDDDDD". Jedni ludzie go oglądają i wielbią, drudzy mają prawo go
  • Odpowiedz
@lolikon: no offence, ale jakby cię nie bolało, to byś się tak nie rzucał, taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zawsze możesz sobie zablokować odpowiedni tag (no w tym przypadku to nie za bardzo), mirków czy usunąć konto, żeby nie patrzeć na tamte posty i mirko staje się nieco czystsze, jakby to było zbyt ciężkie do zrobienia. xD
  • Odpowiedz
@smokers: Yyyyy, on z tego żyje i to jest jego praca???Nie widzę w tym absolutnie nic dziwnego. Swoją drogą szanuje jak #!$%@? ludzi, którzy robią to co lubią i trzepią na tym hajs.
  • Odpowiedz
  • 0
Może taki trochę off-topic, ale czy ktoś wie, z którego filmiku Gonciarza pochodzi ten screenshot w poście OP? Nie śledzę gościa, a wydaje mi się, że byłem w tym miejscu i zżera mnie ciekawość czy to prawda! Pomocy!
  • Odpowiedz
@smokers ja przestałem go oglądać odkąd osiągnął na patronite poziom, w którym miał uniezależnić się od sponsorowanych filmów i tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@smokers: Przestałem oglądać Gonciarza bo z kanału jak się żyje w Japonii zrobił się kanał "człowieka sukcesu" ze złotymi przemyśleniami, ale jak czytam takie bóle dupy jak ten, to znowu zaczynam szanować jego twórczość xD
  • Odpowiedz