Wpis z mikrobloga

Znowu się nie udało, czyli klęska propagandy PiS

Jak wynika z najnowszego sondażu IPSOS:

- 81% Polaków uznało wydarzenia na ostatnim szczycie UE za sukces Tuska.

- 74% uznaje ten szczy za sromotną porażkę rządu Szydło

Mimo starań wielu. Mimo propagandy w #tvpis. Mimo wciskaniu "ukrytej strategii". Mimo "bojkotowania szczytu UE" Mimo majaczenia Waszcza.

Polacy nie uwierzyli w kłamstwa.

Propaganda "dobrej zmiany" coraz cieńsza w uszach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3664465/kleska-propagandy-pis-sondaz-szczyt-unii-9-marca-to-kleska-rzadu/

Ospen - Znowu się nie udało, czyli klęska propagandy PiS

Jak wynika z najnowszego ...

źródło: comment_fe7IBGDkJYHGkyEKHNF8xDHbZnxJamQ4.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Ospen: Ciekawie prezentują się też comiesięczne badania IBRiS:

Ocena Prezydenta: dobrze 39.8 (-5.5), źle 56.4 (+6.5)
Ocena Premier: dobrze 33.3 (-12.4), źle 62.4 (+14.2)

Zobaczymy, czy to stała tendencja, ale widać jakiś moment przesilenia.
  • Odpowiedz
@Sim0n97: Nie wiem, czy nazwałbym to nadzieją. PO to wciąż nieco gnuśna masa, bezideowa, pełna zaniechań i oczekująca, że wyborcy sami wrócą. I pewnie tak się stanie, choć osobiście obstawiałem wygraną z Nowoczesną gdzieś na początku 2018 roku. Miałem nadzieję, że może Trzaskowski z Siemoniakiem się przebiją, ale chyba jeszcze nie. Choć mogę sobie wyobrazić koalicję np. trzech partii po wyborach w 2019. Dwie nie chcą Schetyny jako premiera i koncyliacyjnie
  • Odpowiedz
@Ospen: xD
Ja, moi znajomi, rodzina, jej znajomi i tak zagłosują tylko i wyłącznie na partie która jest PRZECIWKO całkowitemu otwarciu granic i wpuszczeniu do kraju osób które mogły sobie wymyślić swój wiek, imię oraz nazwisko, nieprzystosowanych do życia wśród ludzi. :)

Kupowane sondaże, urabianie poprzez media miesiącami, dumne nagłówki - to nic nie da, myślących jest więcej, ludzie widzą co się dzieje na zachodzie, jestem w stanie przełknąć gorycz związana
  • Odpowiedz
@ravau: Wielu ludziom udało się wmówić, że ci uchodzcy by w Polsce zostali, a to bzudra. Nie mają z naszym krajem żadnych powiązań, przeszłości kolonialnej. Nie mają co liczyć na żaden socjal, jaki dostaja na zachodzie czy w Skandynawii, nie mają co liczyć na poziom życia taki, jak w Niemczech. Nawet jeśli byś ich tu nawiózł na tony, to za dwa dni będa za granicą.

Pojawiają się też hipotezy, ze każą
  • Odpowiedz
@ravau: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że "uchodźcy" to tylko straszak polityczny, żeby sebki zagłosowały na jedyną słuszną partię? Mamy już swoich uchodźców z Ukrainy, reszta z Afryki w trymiga ucieka na zachód - jeżeli dałeś sobie wmówić, że jest inaczej to cóż...
  • Odpowiedz
@kobiaszu: nie jestem sebkiem. Jeśli alternatywna partia się pojawi, oraz utrzyma politykę zamkniętych granic, a przy okazji np ograniczy napływ ludzi ze wschodu, których już jest zbyt dużo, to ja jestem za nimi, o ile pokażą sensowny program. W chwili obecnej brak alternatywy, w dodatku jestem pewien że jeśli ktoś będzie chciał wygrać z PiS to będzie kontynuował rozdawnictwo 500+, które mi się nie podoba. Więc jeśli mam wybierać, to wybieram
  • Odpowiedz