Wpis z mikrobloga

  • 40
Ostatnio mam takie fazy, że "najchętniej wrocilabym do czasów gdy..." i tu różnie. Najczęściej do czasów liceum, ale oczywiście z tą wiedzą, jaką mam dzisiaj. To chyba już ten kryzys cwiercwiecza mnie dopadł, młodość zmarnowana, człowiek się nie wyszalał, nie wykorzystał możliwości, popełnił tyle błędów.
Pada deszcz dzisiaj, to chyba dlatego
Co za #weltschmerz, co za grawitacja.
Dzień dobry!
#gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@magic96 w wielu przypadkach uczę się na błędach innych. Ale są takie, których inni nie popełnili, a popełniłam ja.

@HumanTorch to przykre. Serio. Ja zamierzam coś z tym zrobić w najbliższym czasie, a Ty? Nie można tak siedzieć i odżałowywać stracone lata, tracąc kolejne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BaPGdragon wystarczy dobra argumentacja ze ja to odebralam jako namawianie do samobojstwa, a jako ze lecze sie na depresje... jesli dokonam zamachu na wlasne zycie, mowiac ze ktos mi poradzil bym siegnela po sznur, moglbys miec cieplo.
Mysl co piszesz w internecie, serio. Bo chcesz byc zlosliwy, ale nawet nie wiesz, ile mozesz miec problemow, jesli trafisz na kogos wrazliwego. Albo bardziej złośliwego
  • Odpowiedz
@nicari: tak, tak, zabijesz sie bo ktos w internecie zaproponował sznur. Jakbym zaproponował żyletki to zabiłabys tez wszystkich do okoła? Tez leczę sie na depresje i nie robię z igieł wideł
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@BaPGdragon ludzie sa rozni. Tylko o to mi chodzi. Jesli kiedys trafisz na osobe na skraju zalamania nerwowego, to nawet taka hehe wiadomośc od anona moze ja pograzyc. I Ty masz cieplo

Po prostu: z pewnych rzeczy sie nie zartuje. Koniec kropka.
  • Odpowiedz