Wpis z mikrobloga

@Gorasul: no i #!$%@? cie to obchodzi. Zrob reserch jeszcze raz, potem jeszcze raz a gość w tym czasie barki dotyra. Ludzie robią formę dopuki ktoś nie przyjdzie i nie powie, że się nie da...
@Gorasul: dużo ludzi robi na smithie barki. Ja nie robie bo dla mnie jest to dziwny ruch bo prowadzisz ręcę do przodu a nie nad głowę jak w OHP no ale jak innym pasuje to #!$%@? im w dupę.
@Cutler777: Na smithie sporo osób robi przysiady. Czy to oznacza, że jest to prawidłowe? Nie.
Poza tym, kulturalnie zapytałem. Z resztą przez resztę treningu rozmawialiśmy i przyznał, że często robią to świeżaki, bez pojęcia. Chociaż, jak wcześniej wspomniałem, nie byłem przekonany, czy sam dobrze robi, biorąc pod uwagę postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawa-i-papierosy: Wskaż moją wypowiedź, gdzie napisałem, że wiem. Jak nie znasz odpowiedzi na
@kawa-i-papierosy:

znawca - osoba dobrze się na czymś znająca, mająca wiedzę, doświadczenie w odpowiedniej dziedzinie, umiejąca należycie ocenić coś lub kogoś


W definicji. Nawet nie znasz definicji słów, którymi się posługujesz i jednym zdaniem zaprzecza drugiemu.