Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

1. na co uważać przy odkupowaniu biletów przez internet np. na olx (bo gdzie indziej już się chyba nie da :P)? Jak to wygląda później skoro bilet jest często w formie elektronicznej? (Przy papierowym jeszcze rozumiem, że daje kartonik i paragon i jest ok) Zmieniają dane na nim jeśli jest imienny? Jeśli nie, to co gdy sprzedający sobie też pójdzie na wydarzenie z wydrukiem i wykorzysta pierwszy? Podpisuje się jakąś umowę kupna-sprzedaży, czy co? Np. ofertahttps://www.olx.pl/oferta/bilet-opener-4-dni-CID767-IDkFXrM.html#74380789d9

2. Pytanie do tych, którzy byli, czym się różni pole namiotowe na openerze od sytuacji np. na woodstocku? Po ile jest jakieś żarcie, alkohol? Czy może wejść ktoś z biletem bez adnotacji o polu namiotowym jako gość? :P Gdybyście mogli opisac i rozjaśnić trochę. Z góry dzięki, gdyby się komuś chciało. ;)

#opener #bilety #olx #koncert #woodstock
wisniowy_smak - Hej Mirki, 

1. na co uważać przy odkupowaniu biletów przez interne...

źródło: comment_YFdczZjhhwtJExN85rn1y6RCid7VIs4l.jpg

Pobierz
  • 9
@wisniowy_smak: spisuj umowę, ja tak kupowałem/sprzedawałem i bez problemów. No i założę się, że oferty nawet na mirko będą latać - ja swój bilet już jednemu mirkowi do kwietnia zaklepałem, ale jakby nie kupił to się odezwę ;-)
@wisniowy_smak: 4 dni bez pola. Ja mialem dwa razy bez spotykania, skany dowodow i umowy z podpisami i sio. Przekazanie danych do konta w sklepie alteralt i sio. Zawsze jest ryzyko, ale od tego masz spisywaną umowę.
@wisniowy_smak: bez biletu z polem namiotowym nie masz szans wejść na pole - sprawdzają opaski przy wejściach, opaska karnet 4 dni + pole wygląda inaczej niż karnet bez pola. żarcie i alko jest drogie, ale chyba można wnosić własne heinekeny, tylko nie w szkle. żarcie lepiej kupować na mieście, w sklepie na polu zwykły jogurt kosztuje jakieś 4-8zł. jest o wiele czyściej niż na woodstocku, lepsza jest też organizacja. i taki
@wisniowy_smak: alkohol można wnosić na legalu tylko grupy żywiec (Heineken, Żywiec, warka) w puszkach, chociaż da się "przemycic" co innego, zwłaszcza z parkingu. Na miejscu Heineken 8 zł, produkty w sklepiku są bardzo drogie, jedzenie w foodtrackach mniej więcej tyle co zwykle (czyli drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wstęp na pole, jak już pisała koleżanka wyżej, tylko z biletem na pole.
lepiej chodzić pod prysznice w nocy,

lub jak pada deszcz

@wisniowy_smak: Ogólnie jest drogo. Od ostatniej edycji kiedy zniesiono podstawową jednostkę płatniczą (4zł kupon) to nawet red bull podrożał na 5 zł (co i tak stanowi bardzo dobrą cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nie pamiętam po ile były fast foody ale trzeba przyjąć że 40-60% drożej niż normalnie w centrum dużego miasta.
Jeśli chcesz ekonomicznie zjeść