Wpis z mikrobloga

Pytanie też czy warto - bo szukam najtańszego sensownego wideorejestratora.


@jedzczarnekoty: to wtedy G1W, za ~30E robi robotę podobno ( ͡º ͜ʖ͡º) Drożej no to ksiomi albo viofo. Ma być też lada dzień (jeżeli jeszcze nie było) premiera nowego DVR od ksiomi.

A co do Xiaomi z allegro to sprawdź dokładnie czy przypadkiem to nie są Janusze zamawiające z jakiegoś sklepu z Chin xD Najtańsze widzę
@jedzczarnekoty: ale ta pierwsza aukcja to widzisz, że język jest tylko chińskI? xD

Ta druga wygląda na wysyłkę z Polski, ale w sumie w prawie identycznym czasie dostaniesz z jakiegoś Gearbestu. Tylko już tej starej wersji w na BG ani GB nie widzę, tylko tą nową za 68 EUR na GB albo jeszcze jest za 50EUR z chińskim softem :P

edyta
Jednak jest, ale kosztuje tyle co nowa. Jeszcze nie widziałem
@geuze: a to język jest tam wgrany na amen? Czytałem że idzie toto zmienić ale chwilę temu zgłębiałem temat kamerek.

Jakie szanse że opłaty dobiją z GB? Bo faktycznie, od nich zwykle itemy idą 2 tygodnie, to jeszcze ujdzie
Jakie szanse że opłaty dobiją z GB? Bo faktycznie, od nich zwykle itemy idą 2 tygodnie, to jeszcze ujdzie


@jedzczarnekoty: mi się jeszcze nie zdarzyło nigdy. Wszystko powyżej 50$ deklarują na jakieś 15$. Jak wiadomo - ruletka. Akurat ze zmianą języka w Xiaomi się nie interesowałem - może być tak jak mówisz. Czytam właśnie, że jest jakiś skrypt do zmiany SN na international, ale nie wiem czy działa ze wszystkimi wersjami.
@jedzczarnekoty: te dwie aukcje mają wysyłkę z polski, więc jeśli zależy na czasie to bierz, zawsze u nas będzie ciut drożej niż w chinach bo ludzie dla zabawy tego nie wystawiają. ;-)

Ta pierwsza za 200zł to czarna wersja, cała czarna (plus) a nie szara jak druga, za to czarna jest okrojona o nieprzydatne funkcje typu pikanie kiedy przekraczasz linie na jezdni (zupełnie nieprzydatne i wszyscy to wyłączają) oraz mniejszy FOV
@jedzczarnekoty: nie, niewiele, ale za to yi wygląda jak kamerka z pierwszego świata i jest bezproblemowa, a g1wh nie raz mi się zawiesiła, ale to może tylko moja była jakaś gorsza, nie wiem
Ogólnie to G1WH (teraz są nowsze wersje g1w itp) za swoją cenę jest super. To już sensowna kamerka, tańszych nie warto brać.
@jedzczarnekoty: szara lub złota, są wersje 1.0, 1.1 i 1.2, więc jak już kupujesz to raczej najnowszą ale jak znajdziesz "starszą" taniej to śmiało można brać bo nawet nie wiadomo czy są jakieś różnice.