Wpis z mikrobloga

@puldo: Olać rankedy, i tak ich nie gram xD Ostatnio przypadkowo włączyłem rozgrywkę rankingową i dostałem w twarz rakiem rodem z LoLa, zatem dziękuję za grę z toksycznymi ludźmi xD
@qqwwee: gram wieczorami ze znajomymi rankedy i muszę przyznać rację. Raz na jakiś czas musi się trafić taki mecz, że tyle soli to w całej Wieliczce nie ma. Bywa też czasem ok, że jednak coś tam ogarniają i nie wściekają się. Odnoszę wrażenie, że 50% szans co mecz na onkologię i z 20% szans co mecz na nowotwór złośliwy.
@puldo:
.>Potrzebujemy healera!
.>sam bierze trzeciego DPSa lub Hanzo
( ͡° ʖ̯ ͡°)

@rdy: Gram od otwartej bety i dawniej było lepiej, potwierdzam. Nie jestem pewny, ale chyba cena gdy spadła i to może mieć na to wpływ. Dobrze, że te raki zazwyczaj siedzą na rankedach, a w szybkiej grze jest względny spokój.
@qqwwee: gimbów sie narobiło jak gra kosztowała 70zł. Nagle w tydzień takie toxiki się pojawiły że aż żal gadać

u mnie to na odwrót, zwykle na rankedach wielkiej spiny nie ma (chyba że jest jakiś 1800SR PRO META PICKER który jak zobaczy coś offmeta to robi flame na 10 minut) a na QP rak instant