Wpis z mikrobloga

Zacząłem kilka dni temu dla zabawy (chociaż zakupiony jakos w 2016 na poczatku) pykać w #csgo , i to moje przemyślenia:
Głównie gram w starsze cody od dawna (mw, bo) po kilka tys h na liczniku, więc z celnością u mnie bardzo dobrze, w cs 1.6 tez sie gralo, wiec czlowiek coś zna.
1. Nie znam większej rakowej gry: na serwerach jakieś ruskie i dzieciaki, puszczaja zyebana muzykę co chwile, do tego co chwila reporty bo jak z awp na zwyklym deatchmatchu (by wyprobować bronie) banie siadały i jak to lvl 1-4 może być na 1wszym miejscu w rankingu, chociaz dla mnie większosc to i tak nieogary tam grały
2.Turniejówki to samo patrz punkt 1wszy.
3. Wniosek? gra ma tragiczne community. Jedyna nadzieja, zebrać fajną ekipę i grać razem, póki co - odinstalowane.
  • 17
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: znam jedną z włąsnego doświadczenia - call of duty: black ops (ostatni cod z dedykowanymi serwerami swoją drogą) tam zostali głównie starsi gracze, na serwerach zawsze te same nick'i. Troche nowych przybywa bo gra za ok 20zł chodzi i jest spokój, nikt nie wyzywa itp. Ale to nawet nie o to chodzi, pogamblił bym se w skóreczki csowe, ale jak mam bana dostac bo mnie dzieciaki reportują to dziękuję.
  • Odpowiedz
@z0nic: przestała to już być gra, w którą można indywidualnie popykać wieczorem.Nawet mając team i grając na poziomie MGE zdarza się rak, głównie odpały, z którymi valve nie potrafi sobie poradzić. Najlepiej mi się grało na LE/LEM, było trudno, ale nikt nie bhopował po całej mapie strzelając co rundę 3-4 banie z deagla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@z0nic: 1. za same reporty nic Ci nie będzie. Po prostu mutuj płaczków i graj dalej. Deathmatche i uproszczone to straszny rak. A na demolce jak masz range wyższą niż gold4 to już jesteś cheat.
2 3. Jak nie masz swojej ekipy, to wbijaj do publicznych poczekalni, próbuj grać z różnymi polakami, jak są w porządku to dodawaj ich do znajomych. W tydzień już uzbierasz sporo osób do grania. Jak dobijesz
  • Odpowiedz
@z0nic: A tak z ciekawości zapytam czy w końcu pojawił się promod i jak wygląda kwestia optymalizaji? Bo początkowo te dropy to była jakaś masakra, zrobili coś z tym czy dalej stałe 200 i nagle jeb 60-50..
  • Odpowiedz