Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim Mirkom!

Śledzę ten tag już dosyć długo, ale dotychczas nie miałem potrzeby udzielania się, jednak teraz pojawiło mi się pewne pytanie - a mianowicie ile mogę wołać na rozmowie?
Ogólnie doświadczenia zawodowego jako developer mam 2,5 roku, teraz robię jako developer integracji biznesowych od pół roku, ale nie doliczam tego do doświadczenia, bo w obecnej firmie więcej się konsultingiem zajmuję niż developerką - tyle że mam już naprawdę dosyć kontaktu z klientami i zresztą nie moja branża (SAP), więc szukam innej roboty.
Byłem już na paru rozmowach, ale trochę z dupy podawałem kwoty - raz 3k na rękę, raz 4k - ale doszły mnie słuchy że mogę śmiało zawołać więcej: to w końcu jak to jest? Ile wołać z takim doświadczeniem?
Na koniec dodam jeszcze że szukam jako dev .NET, C#, ale doświadczenie mam głównie w C/C++.
#programowanie
  • 4
@Pandaeb: zależy od umiejętności, jeżeli masz doświadczenie w C/C++ (w którym w końcu?), a szukasz w C# to może i dobre kwoty podajesz (trochę więcej niż stażysta). W C++ z 2,5 letnim doświadczeniem jednak mógłbyś ciut więcej przy dobrych wiatrach.

Obadaj stronę glassdoor - zawiera rzekomo prawdziwe stawki.