Wpis z mikrobloga

Długo się nikt nie wypowiadał w tagu #elysium, więc szybkie podsumowanko tego co się dzieje, na wypadek gdyby ktoś się jeszcze wahał z dołączeniem:
Pomimo pewnych niejasności z donacjami - w skrócie, był problem z utrzymaniem serwerów, admini prosili o donacje, dostali dużo hajsu i serwery są co prawda opłacone, ale nie mamy dokładnej listy wpłat i kosztów, przez co ludzie oskarżają adminów o kradzież i ogólnie jakieś szemrane interesy (współpraca z gold farmerami, sprzedawanie postaci i itemków, co jednak nie zostało nigdy potwierdzone ani nawet za bardzo podłapane przez prowodyrów dram, więc IMO fejk) serwer działa i ma się... OK.
Populacja na Elysium PVP ustabilizowała się na około 7k w godzinach szczytu, do około 4.5k minimum w najgorszych godzinach. Zeth'kur ma mocną tendencję spadkową, ale tu raczej nic dziwnego, serwer od początku był bardziej każualowy, w końcu wystartował tydzień później, a wiadomo, zapaleni gracze nie chcieli rezygnować nawet z tygodniowego progresu. Chodzą plotki o złączeniu E i ZK, dużo graczy o to prosi, ale póki co nic nie potwierdzone. Co do Anathemy i Darrowshire, nie jestem pewny jak tam dokładnie wygląda, podobno Anathema ma jakieś problemy ze stabilnością, ale pracują nad tym.
Poza tym, za parę dni Elysium i Zeth'kur dostają Kazzaka i Azurgerosa, w przyszłym miesiącu Dire Maul, Anathema jest w trakcie War Effortu i AQ. Nowe gildie na Elysium niedługo powinny być w stanie wystawiać sprawdzone rostery na raidy, więc powinno być ciekawie.
Problemem może być długi czas pomiędzy raidami, bo BWL ma wyjść dopiero we wrześniu, a np. ja mam uzbieraną połowę T1 z samych PUG-ów już w tym momencie, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
Ogólnie nie jest za późno, żeby zacząć grać i nadal bezproblemowo przejść przez levelowanie oraz przygotować się do "poważnych" raidów, więc zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elysium #wow
  • 2
  • Odpowiedz