Wpis z mikrobloga

Witam bywalców tagów znanej japońskiej konsoli!

Przyznam już wcześniej nieco pytałem o te kwestie swego rodzaju "naczelnego" chyba od tagu nintendo na wykopie - @goomba-pl jednak myślę, że nie zaszkodzi zapytać też innych osób :)

Otóż już w przyszłym miesiącu planuje sprawić sobie konsolę New Nintendo 3ds XL. Jakoś mnie naszło nagle - też przyznaje, że nigdy nie miałem konsoli "Niny" pod strzechą (nie licząc nieoficjalnego Pegasusa).

Konsola ma przeróżne funkcje, ale najbardziej o granie się rozchodzi oczywiście. Przyznam chciałbym sobie sprawić 3 gry startowe. Co ciekawe jedną już wybrałem - ot tak czuję, że Mario Kart 7 wydaje się spoko i ma tryb multiplayer - zresztą zagrywałem się w Cybermachinie na Wii U w Mario Kart 8 ze znajomymi i super zabawa, jak dla mnie.

Jakie pozostałe dwie gry byście wybrali "na start"? Co do gatunku gier - może być on dowolny! Platformówki lubię co wskazuje mój avatar ;) Też warunek - chociaż jedna z tych dwóch powinna być na kilkanaście godzin - przyznam Zelda mnie kusi, choć też nie wiem którą powinienem ewentualnie wybrać.

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie!

#nintendo #3ds #nintendo3ds
  • 13
  • Odpowiedz
@Mrboo: wybierz Zeldę A Link Between Worlds (nówka to ~75 zł), a po jej ukończeniu Ocarina of time (nówka też po tyle). To powinna być rozsądna kolejność. :)
  • Odpowiedz
@Mrboo: odpowiedź jest prosta, weź z selectów sobie zeldę a link between worlds a do tego super mario 3d land. ewentualnie jeśli kusi cię grindowanie w jrpg, to bravely default albo mario dream team, a jak lubisz strategie turowe to fire emblem awakening. poniżej moja krótka lista fajnych gierek.

zaczniemy od hehe mario zeldy i innych gierek dla dzieci:
-zelda a link between worlds
-zelda ocarina of time
-zelda majoras mask
  • Odpowiedz
@Mrboo: Najlepszą grą na 3ds chyba jest chyba Monster Hunter. Radziłbym jednak poczekać, ponieważ lada chwila wyjdzie pewnie nowsza wersja, tj Monster Hunter Generation 2. Oczywiście wszelkiej maści Pokemony, najlepiej najnowsze Sun/Moon (najładniejsze jakie wyszły, ogrom ludzi na multi). Na początek przygody z deesem nie radziłbym Zeldy, można się sparzyć. No i jakieś Xenoblady, maria, fire emblemy itp.
  • Odpowiedz
Najlepszą grą na 3ds chyba jest chyba Monster Hunter.


@yasouke: Nie ma czegoś takiego jak najlepsza gra. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie MH to gra która mogłaby równie dobrze nie istnieć, mimo kilku podejść do tytułów z serii za każdym razem czułem się jak grałbym w jakieś darmowe MMO. Za to świetnie się bawiłem i bawię nadal przy Tri Force Heroes i Federation Force.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Z monsterem jest tak że albo się go kocha albo nienawidzi. Najtrudniejszy jest początek - przez pierwsze 5 - 10h trzeba jakoś przebrnąć, bo trochę pokomplikowane to :P. ALe potem to już miód i poezja, szczególnie multi. No i czas przejscia - w MH 4U to przynajmniej 250h, a ja na psp w MH2 miałem ok 1000h xD. Moim skromnym zdaniem, to 3DS pokami, zeldą, monsterem i mariem stoi, więc
  • Odpowiedz
@Mrboo: Monster Hunter jak lubisz aRPG. Phoenix Wright jest dobry jak lubisz kryminał, a Layton fajny jak lubisz dziwne łamigłówki. A jak chcesz liznąć fajnego jRPGa to polecam Shin Megami Tensei. Czwórka jest ciągle przeceniana w e-shopie i można ją zgarnąć za 40 zł.
  • Odpowiedz