Wpis z mikrobloga

@Maaska: nie współczuj, lepiej jest być egoistą ;) określenie głupio-mądra idealnie pasuje ale każdy ma takie osoby w swoim otoczeniu w sumie. Często w moim otoczeniu ktoś wysysa sobie wiedzę z palca i gada takie rzeczy że masakra, nie da się tego słuchać. Ja przynajmniej mam argumenty, mam wiedzę i ja wykorzystuje w jakiś sposób.
@Niechcebycbordo: rodziny się nie wybiera :P. Zawsze i wszędzie są tacy, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Prawda, co krok to plociuchy. Najlepiej mieć swoje zdanie, wiedzę, przyjaznych sobie ludzi i żyć po swojemu :)
@Maaska: kobieta zazwyczaj jest mądrzejsza od faceta. Często rozmawiam z nieznajomymi i takiej prawdy raczej byś nie usłyszała od jakiegoś faceta. Co innego z dziewczynami. Chociaż czasami też trafiają się takie pustaki że tylko alkohol i kibole w głowie ale staram się być tolerancyjny i w sumie patrzę na podejście do ludzi a nie na to co lubi a czego nie.
@Maaska: co do samego podejścia. Często wydawało mi się że ludzie są źli, ogólnie wszystko ci najgorsze. Zmieniłem swoje podejście, pomyślałem że może są fajni i okazało się że jednak naprawdę większość ludzi jest bardzo wartościowa tylko czasami trafimy na kogoś kto tylko szkodzi w relacjach. Generalnie podejście jest bardzo ważne i czasami lepiej jest się sparzyć pare razy i coś odkryć niż całe życie żyć w błędzie. a tyle moglo