Wpis z mikrobloga

no raczej nie xD


@xspeditor: no raczej tak:

Art. 43. Zakładowi ubezpieczeń oraz Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, w przypadkach określonych w art. 98 ust. 2 pkt 1, przysługuje prawo dochodzenia od kierującego pojazdem mechanicznym zwrotu wypłaconego z tytułu ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych odszkodowania, jeżeli kierujący:

[...]

4) zbiegł z miejsca zdarzenia.
@piotreek88 kiedys mialem analogiczna sytuacje. Facet mial #!$%@? (Astra 1) a jego zona probowala mi wmowic ze ptasia kupa ti defekt lakieru ktory wyrzadzilem i mam jej oddawac pol pensji. Gdybyście widzieli mine jej meza... Po chwili ja zawinal do auta, uscisnal mi dlon i pojechal.
Chciałbym zobaczyć miny tych frajerów, którzy po ucieczce z miejsca zdarzenia dostaliby telefon z policji tego samego dnia, a finalnie płaciliby za naprawę w ASO z własnej kieszeni, bo OC juz wówczas nie działa :)
@piotreek88: Ja kiedyś rozbiłem gościowi lampę w aucie jak jechałem na rowerku. Wyskakuje koleś chce coś powiedzieć, ale wyprzedziła go jego szarżująca żona z dzieckiem na rękach. "To co? Wzywamy policje, spisujemy protokół, dostanie pan mandat". Ja się z typem porozumiewawczo z lekkim zażenowaniem spojrzeliśmy po sobie i mówię. "Nie wygłupiajmy się, nie będziemy wzywać policji do zbitej lampy. Niech pan zadzwoni do swojego mechanika, dowie się ile lampa kosztuje dorzucę
@piotreek88 dobrze jednak że mam ten hak w aucie fakt faktem że inna sytuacja ale nie raz w korku ktoś mnie lekko stuknal,gdyby nie hak już bym miał nie raz zderzak robiony i malowany
@piwniczny_koks: czy ja wiem? Śladu nie było, ale pewnie ktoś to widział i pomyśl sobie teraz, że zapisał numery lub zapamiętał auto, a mam dość rzadko spotykane, gość mógł na złość uderzyć i mam problem, a tak spokojną głowę.
Mi kiedys babka chcia wmowic ze otwierajac drzwi rozbilem jej lampe, ktora ewidennie byla rozwalona juz dawno. Zaproponowalem tel. na policje. Po moich slowach kobitka powiedziala mi grzecznie "do widzenia" :)
@piotreek88 strzał to za dużo powiedziane,miałem na myśli raczej lekkie pukniecie,tak jak napisałem,w korku raczej nie rozwija się zawrotnych prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)