Wpis z mikrobloga

  • 1
@CzysteButy W sensie, że masz wbudowane włączenie czerwonej poświaty by nie męczyć oczu, czy chodzi Ci o automatyczne sterowanie jasnością ekranu zależnie od tego jakie światło jest?
  • Odpowiedz
  • 0
@CzysteButy większość androidów też ma automatyczną regulacje światła ekranu, choć ja wolę po swojemu ustawiać. co do filtru nocnego, to wystarczyło że ściągnąłem apke o nazwie night mode i mam tak sam dostęp do tej opcji w pasku jak i ty. w dodatku do wyboru są różne światła, a nie tylko jedno jak u ciebie. nie masz więc się czym chwalić, bo masz gorzej pod tym względem.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzysteButy skąd wiesz ile używam aplikacji? szczerze to mało. no i dzięki temu że poświęciłem 10sekund na wgranie tej aplikacji, to mam lepszy filtr nocny od ciebie. poza tym aplikacje które zainstalowałeś nie muszą być na pulpicie. jak chcesz to używasz ich w głównym menu i tyle. aplikacje i tak ściągać trzeba, bo iPhone nie ma wgranych np. rozkładów mpk, nie? no i powtarzam, ze mam do tego filtru dostęp z
  • Odpowiedz
@Noradrenalina: @SiO2: W Twillight poświata nie musi być czerwona, można sobie wybrać.
Ja sobie ekran przyciemniam bo normalnie mam za jasny i mnie denerwuje jak jest ciemno w zimowy dzień a ekranem mógłbym oświetlić osiedle i się niedźwiedzie polarne pojawiają zaciekawione.
  • Odpowiedz