Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BigNatura: niemniej jednak pokazywanie golizny na fb to nie jest chyba coś na co każdy czeka.
Chociaż u mnie pojawiła się kiedyś na ścianie fotka młodej matki z widocznym sutkiem. Wstawiona przez jej siostrę xD
  • Odpowiedz
świecenie cyckami na fb po znajomych się wg mnie do tego zalicza.


@hpiotrekh: Szczególnie jeśli z tymi znajomymi było się na plaży... Weź wyluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@defoxe: z czym mam wyluzować?
Powiedzmy na plazy świecili cyckami i było spoko, ale już na ulicy raczej by nie świecili.
TO samo na fb.
Chociażby z tego względu, że mając dziewczynę oglądanie cycków koleżanek kiedy ona patrzy znad ramienia może być problematyczne.
Ale na mirko już moga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z czym mam wyluzować?

No tak ogólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzmy na plazy świecili cyckami i było spoko, ale już na ulicy raczej by nie świecili.

TO samo na fb.


Jak przed znajomymi na plaży świeci, to i na FB przed tymi samymi znajomymi może.
A jeśli przed innymi świeci, to przecież zawsze można usunąć ją ze znajomych.

oglądanie cycków koleżanek kiedy ona patrzy znad ramienia może
  • Odpowiedz
Poważnie? Dlaczego?


@defoxe: bo to baby xD

Ale na plazy byli swoją grupą, a na fb ma jeszcze tysiac innych osób w tym pewnie dzieci.
Serio nic nie mam do wrzucania cycków w sieć. Po prostu niektóre miejsca się do tego nadają lepiej, inne mniej.
  • Odpowiedz
Serio nic nie mam do wrzucania cycków w sieć. Po prostu niektóre miejsca się do tego nadają lepiej, inne mniej.


@hpiotrekh: Co jest złego w pokazywaniu piersi? I w chodzeniu topless?

w tym pewnie dzieci.


Hmm... No ale na plaży też są dzieci, obok kobiety topless...


No i?

Po prostu niektóre miejsca się do tego nadają lepiej, inne mniej.


Jak fotka na FB to tylko pod krawatem ;-)
Może panienka dała
  • Odpowiedz