Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, moja kobieta dowiedziała się u psychiatry o tym, że ma silną nerwicę z depresją, czy na odwrót. Da się to wyleczyć? Dostała leki, skierowanie do psychologa, ponoć terapia ma trwać kilka lat. Miał ktoś podobne doświadczenia? Jak mogę jej pomóc z tym walczyć? Co mówić?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Da się nad tym pracować w terapii, jak najbardziej, choć wiadomo, to nie jest jak złamana noga, nie da się w pełni przewidzieć, jak, kiedy i czy jej się poprawi. Szukajcie dobrego psychoterapeuty, najlepiej prywatnie (jeżeli Was stać). Na początku może się bardzo poprawić, potem może się trochę pogorszyć - wtedy jest ważne, żeby nie tracić głowy i dalej nad sobą pracować, aż w końcu jakoś się ustabilizuje. Badania pokazują,
OP: @SRD-4: Wydaje mi się, że bardziej nerwicę z depresją.
@Nahuiamitahata: Właśnie trudno mi cokolwiek powiedzieć w tym związku. Ona może mi nie do końca ufać, bo nieraz w życiu zawiodła się na facetach, którzy nawijali jej makaron, jak to nie zostaną rodziną, ale nie dostali tego, czego chcieli i ją zostawili. Ja jej mówię prosto z serca, ale ona raczej bierze to z dystansem, nie dziwię jej się,