Wpis z mikrobloga

Powiedziałem kilku bliskim osobom że się zmieniam, zacząłem od niejedzenia słodyczy, postanowiłem wrócić na siłownię, w ogóle dziś matka zobaczyła mnie w koszuli elegancko #!$%@? i się pyta "co zmieniasz wizerunek? eheheheheee"

zobaczycie kórwa wszyscy

-od tygodnia nie jem cukru i slodyczy
-zaczalem trenowac narazie w domu ale wracam na silownie
-od kilku dni robie trening z apka na 100pompek (cykle na ilosc powtorzen)
-zadbalem o stylowe nieco bardziej, musze kupic kilka koszul. buty itd

Mam jeszcze kilka sfer zyciowych do ogarniecia ale przynajmniej cos robie, od jakiegos czasu slucham tez audiobooki motywacyjne. Beda sie smiac #!$%@? za rok-dwa jak bede daleko przed nimi wszystkimi. Jeszcze tylko ogarne finanse

#wychodzimyzprzegrywu #motywacja
Pobierz Elliot_Rodger - Powiedziałem kilku bliskim osobom że się zmieniam, zacząłem od niejed...
źródło: comment_xyH5bOF7jjkMi79hPdybwPWiqK9QrIO4.jpg
  • 42
@Elliot_Rodger: to niepozorne "co, zmieniasz stylówę? Hehehe" pokazuje dość uniwersalną tendencję u ludzi: nie chcemy obserwować sukcesów ludzi dookoła albo prób podjęcia przez nich zmian, bo są oni wyrzutem naszego własnego sumienia, które czuje, że powinno się pracować na swój rozwój. Ludzie wolą trwać w stagnacji i słuchać złych wieści o innych. Mają taką niezrozumiałą satysfakcję, kiedy ktoś próbuje i mu nie wychodzi. I takie pozornie niegroźne, żartobliwe rzucanie "oooo widzę