Wpis z mikrobloga

Co robicie w tym momencie oprócz siedzenia na wypoku?
Ja np. słucham muzyki i się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Freakz: Zobaczymy, którego z nas jutro ruszy sumienie... A jeśli dalej będę pić, to kto jutro będzie kręcił kółka koło śmietnika z zażenowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BaKaZa: Mnie jutro ,a raczej dzisiaj dobiło by sumienie gdybym nic nie zrobił. Dlatego wolę nie spać całą noc i wspierać się przez resztę dnia kofeiną niż cierpieć przez moje sumienie.
  • Odpowiedz
@Freakz: budzik na 7:20, ale 10min drzemki. Czyli wstaje o 7:30. Ubieram się, jem banana z serkiem wiejskim, ubieram się, myje kły i ryj, po czym o 7:37 wsiadam do samochodu.
A Ty na którą?
  • Odpowiedz
@Tomo_BiF: no to ja mam budzik na 5:45, ale wstałbym o 6:00. Akurat dzisiaj mój plan wyglądałby tak: wstaję, myję się, suszę i układam włosy, robię i jem śniadanie, myję zęby , ubieram się i o 7:05 wychodzę z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Banana i serek wiejski jadłem na kolację hah XD
  • Odpowiedz
@Freakz: a bo widzisz, ja się rano nie kąpie, bo się kąpie przed snem. Ja z Twojego planu wyciągnąłbym jeszcze prawie godzinę spania. Spanie jest nawet lepsze od...

  • Odpowiedz
@Tomo_BiF: No ja zazwyczaj też wolę wieczorem, dlatego napisałem jak akurat dziś by to wyglądało. Jednakże dzisiaj nie będzie ani godzinki snu, czyli zanim wrócę do domu to minie 25 godzin bez snu, a zamierzam pójść spać wieczorem także planuję jakieś +/- 30h bez snu.
  • Odpowiedz