Wpis z mikrobloga

Mirki, zamawiał ostatnio ktoś coś z Ali? Konkretnie zamówiłem Mi 5S i od 4 dni status na trackingu się nie zmienia, a z tego co widziałem to zwykle po 1-2 dniach już leciało dalej.

2017-03-10 12:16:14 Electronic information has been received [ CN]

2017-03-13 00:20:03 The item has been arrival the transport center of SF. [ HK]

2017-03-13 00:39:04 The item has been departure the transport center of SF. [ HK]

2017-03-13 08:51:00 Arrived at Depot. [Hongkong HK]

2017-03-13 08:52:00 Sorting in progress at local branch,Remark: item ready for despatch [Hongkong HK]

2017-03-13 14:37:00 Inbound linehaul scan [Roissy CDG FR]


Kurde, myślicie że dojdzie w przyszłym tygodniu?

#dpd #paczki #aliexpress #xiaomi #przesylki #tracking
  • 16
@czerwonyziemniak: też raczej wątpię że się zgubił, tylko miałem jeszcze w sobie cichą nadzieję że będzie w tym tygodniu, bo od tygodnia korzystam z LG K3 i niestety moja psychika została już trwale wykrzywiona. No cóż, oby jednak coś się ruszyło
@ner3k: wygląda na goldwaya? mój leżał od poniedziałku w Roissy i dziś dopiero Raunheim także trochę jeszcze poczekasz ;) albo im się nie śpieszy albo za dużo paczek.

@AliPaczka: jak dziś wpadło Raunheim to jutro pewnie nie dojdzie, ale w poniedziałek raczej tak?
@ner3k: Jak przyjdzie w poniedziałek to będą równe 2 tygodnie od zamówienia. Wczoraj źle napisałem, taki status trackingu jak twój miałem w tydzień temu w piątek a dopiero wczoraj Raunheim. Później wkleję screena.

Który numer tam podałeś?

@AliPaczka: Można coś więcej znaleźć niż miasto i nazwisko?
@nick8: zwykły numer DPD, też mnie zdziwiło że można ponoć bardziej szczegółowe dane gdzieś znaleźć po tym numerze. Dzwoniłem dziś do DPD z zapytaniem co się może dziać, a tak o, dla świętego spokoju. Dowiedziałem się że przesyłka ciągle jest w odprawie i ponoć to normalne, może jest po prostu dużo paczek. Tylko dlaczego inne paczki które dojechały tam w tym samym czasie co moja już wyruszyły dalej? ( ͡°