Wpis z mikrobloga

@Crosshairs: gdzie niby ten hejt? xD Wejdz w jakąkolwiek recenzje Zeldy gdzie ktoś daje 10/10. Banda baranów z bólem dupy specjalnie zaniża ocene i ocenia grę na podstawie youtuba.

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

300 ocen na 1-2


xD

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=11888

Tutaj było wczoraj więcej kciuków w dół niż w górę. W komentarzach ludzie oceniają na 0 i 1-5 recenzując grę na podstawie filmików w internecie i bólu dupy, bo ktoś twiedzi, że lepsze od Wiedzmina
@Crosshairs: ludzie dają 10, bo gra jest naprawdę dobra.

#!$%@?, serio obecnie nie można zrobić dobrej gry, bo jeśli się taką zrobi to wielki hejt od ludzi, którzy nigdy w nią nie grali, bo WYDAJE IM SIĘ, że gra nie jest dobra?

Wspólczuje troszkę Nintendo, bo zrobili zajebistą grę, a hejtowana jest za to, ze jest ŚWIETNA i otrzymuje wysokie noty.

Fanbojami Zeldy są redaktorzy prawie wszystkich możliwych magazynów i portali
Pobierz Clefairy - @Crosshairs: ludzie dają 10, bo gra jest naprawdę dobra. 

#!$%@?, serio...
źródło: comment_kSehzTFycCOHn6Ww6ofOwj6zV1wRwvPb.jpg
@Ignorantum: Nie ma reguły dla platformy i kierunku z którego płynie hejt. Wszędzie są mentalne gnoje, które nie potrafią zrozumieć, że obok ich super gry, może pojawić się inna super gra. To są ludzie wiecznej napiny i nagonki na niepasujące im elementy świata.
Niewiele zrobisz. Ja np. jako posiadacz Switcha i Zeldy po prostu sobie gram, nie mam czasu na jałowe dyskusje i wojenki. :D
@Clefairy: Nie tylko chodzi o samą grę ale o fakt ,że wszyscy usłyszeli "nowa Zelda" i od razu posypały się wysokie oceny.

Dlaczego takie hejty? Bo taki wiedzmin mał świetną grafikę, obecnie moderzy wyciskają z tej gry ostatnie graficzne soki, świetna nieliniowa fabuła, dialogi, bohater, otwarty świat a sama gra nie dostała dychy pomimo, że jest cholernie dobrą grą.

Ciężko mi cokolwiek mówić o zeldzie, bo nie grałem w żadną z
@Clefairy: @Crosshairs: Dlatego imho nie powinniśmy używać systemu cyfrowego w ocenach. Tak na prawdę co mi ma mówić ocena 10/10?
- gra jest dopracowana technicznie i nie ma ścinek?
- piękna "wow" grafika?
- świetny gameplay?
- najlepsza z gatunku?
- najlepsza z serii?
- historia, gra postaci, udźwiękowienie itd. na najwyższym możliwym poziomie?

Z Zeldą, moim zdaniem, jest taki główny problem, że jest ograniczona przez Switcha. Pomimo grafiki wyglądającej
@Clefairy: Jasne, zgadzam się z tym że jak na przenośną konsolkę jest mocna i oferuje niezłą grafikę (chociaż ekran bez gorilla glas - trochę niezrozumiałe posunięcie). Ale Nintendo dodało tego nieszczęsnego docka robiąc z niej też stacjonarkę. Zresztą mobilnie 2-3h na baterii szału nie robi jak na handheld.

Ale jednak istnieje ten problem z klatkami, czyż nie? To w końcu jest pod tym względem wypieszczona, czy zdarza jej się przyciąć? Jeżeli