Wpis z mikrobloga

#otwierajacesiedrzwi:

Siemka. Wiem, że czekaliście, półtora tygodnia za nowym wpisem, poczekacie więc jeszcze do piątkowej nocy, kiedy to wrzucę wszystko. Wpis jest już w całości gotowy, zostanie podzielony na dwie części, z czego druga ukaże się w sobotę w nocy, dlatego, że wyszła ŚCIANA tekstu, której nawet znajomi nie chcieli czytać. Dlaczego w piątek? Bo wtedy będę miał czas, żeby na bieżąco przez kilka godzin odpowiadać na wasze pytania\czytać wasze hejty :) dwa wpisy po 7 stron a4, stąd te wszystkie opóźnienia. Do tego normalnie chodzę do pracy, po niej jeżdżę na rozmowy o nową, stąd wyszło jak wyszło i dłubałem nad tekstem bardzo powoli. Jednak prace zostały w tym tygodniu ukończone i czekają, żeby zaspokoić waszą ciekawość. Do piątku, do 3:00 :)
  • 17
  • Odpowiedz
@BQP:
w nocy z piatku na sobote raczej dużej konwersacji pod wpisem nie bedzie ;)
A w sobotę wpis może już zniknąć gdzieś w odmętach mirko ;)
  • Odpowiedz
@Szilom: w tygodniu nie jestem w stanie. Jednak to nie jest wpis, który ma zdobyć jakieś gorące czy coś. To wpis dla tych, którzy byli ze mną od samego początku i tych, którzy obserwują tag. Nie ma więc parcia na jakąś popularność czy coś.
  • Odpowiedz
Przygotujcie się na piątek i sobotę. W piątek meritum - wizyta u psychologa, egzorcyzmy, jak to wygląda itp. W sobotę FAQ + maile.
  • Odpowiedz
@BQP: czekam opór, a może da się przesunąć na bardziej ludzką godzinę niż 3 w nocy? Chociażby 20 czy 22 bo nocna zasyfi cały wpis do rana ( ͡° ʖ̯ ͡°) A człowiek po tygodniu pracy padnie pewnie maksymalnie o północy
  • Odpowiedz
@krzynek: ciężko powiedzieć, bo nie wiem, o której zląduje w domu. A do 3 na pewno będę. Po prostu Cię zawołam pod wpisem.
  • Odpowiedz
@fantom16: spoko, zrobię to jak będę w domu, lecz tak jak obiecałem wpis pojawi się dziś (a raczej już jutro ( ͡º ͜ʖ͡º) )
  • Odpowiedz