Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ciekawi mnie co sprawia, ze chcecie z kimś spróbowac czegoś. Pierwsze randki... Co powoduje, że chcecie drugiej, trzeciej? Ja chyba za dużo analizuję. Jakaś nieśmiała i strachliwa jestem. Facet mi się podoba, podoba mi się jego twarz, głos, uśmiech, jego dotyk jest dla mnie całkiem fajny, nie mam uczucia obrzydzenia. Z drugiej strony jak na razie nie mamy wiele wspólnych hobby, ale to chyba nic strasznego. Ja mu mówię, że lubię czytać, on że nie bardzo, ale czyta autobiografie (to mi się wydało takie miłe, ze jednak znalazł coś i jeszcze przytoczył inną książkę). Mamy jednego wspólnego ulubionego wokalistę, ale nasze gusta się różnią. Tak naprawdę to chcę sie z nim spotykać. boję się chyba zakochać :D A jak u was? Co powoduje, ze chcecie się dalej z kimś spotykać? #podrywajzwykopem #zwiazki #lokigarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania czemu jest takie parcie na to, żeby konieczne wszystko mieć wspólne? Żeby sobie nawzajem opowiadać o tych samych rzeczach? Masz pole do popisu, możesz mu polecić jakąś ciekawą książkę, którą na pewno dla Ciebie przeczyta, możesz mu puścić muzykę, której nie zna. Co innego jeśli macie skrajnie różne poglądy, ale z tego co widzę, to nie jest problemem.