Wpis z mikrobloga

W sumie to zależy u kogo się zaciagasz. Za jeden dzień samej salki... Coś koło 500 zł? Poprawcie mnie :D Co do formy zarobku, zarobek jak każdy inny. Chyba każdy dorabiał w tej dziedzinie na weselach czy reklamach. Nie widzę w tym nic złego
@Veaon: Pogadałem z kolesiem jakies 2 godziny i wydaje się w porządku. Jest na czasie z pluginami, oporgoramowaniem i sprzętem, nawet powiedział żebym do niego dzwonił jak nie będę wiedział jak coś zrobić. Dał mi właśnie do zmotnowania 1 dzień wesela jako sprawdzenie moich umiejętności i po tym stwierdzi czy mnie zaturdni. Mam nadzieje tylko, że nie będzie to tak, że ja mu to zrobię dobrze i fajnie a on powie,
Myślę że tutaj głównie chodzi o to jak będzie mu się z tobą współpracować. Wiadomo że zawsze na początku będzie trochę do poprawy, grunt to mieć cierpliwość na początku. Ile firm tyle stylów wykonania. Możesz poprosić typa o jakieś poprzednie realizacje i opierać się na nich. Oczywiście dodając coś od siebie kiedy tylko będziesz miał lepszą wizję :D
A w jaki sposób? Przerzucanie projektu między komputerami które mają inne ścieżki do plików itd. jest strasznie problematyczne.