Wpis z mikrobloga

Mirky co kupić do 500ccm i 60KM żeby poznać zachowanie motocykla w trasie a jednocześnie się nie zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Czy GS500 to nadal dobry wybór? Cena do 10k (razem ze strojem), jazda głównie do pracy i w trasie za miastem. Mam 190cm wzrostu i ważę 85kg.
#motocykle
  • 16
@NajwyzszaFormaSztuki: a takich złych nawyków, że ludzie od zawsze jeździli też na maszynach bez ABS i będą dalej jeździć. OP nauczy się jazdy na sprzęcie z ABS w sytuacji krytycznej jadąc na maszynie bez takich udogodnień najpewniej złapie z pełną siłą na klamkę i dobrze wiemy jak to się kończy.
@switch: Takie gadanie, za 10 - 15 lat w ogóle nie będzie szosowych motocykli bez ABSu.
Nawet jak jesteś mistrzem jazdy na mocie to jesteś tylko człowiekiem i zawsze możesz popełnić jakiś błąd skutkujący glebą. Znam typa, który w ten sposób stracił nogę. I co jemu byś powiedział?
Z resztą chyba nie jeździłeś motem z ABSem. W KTMach załącza się w naprawdę ostatnim momencie - bez problemu możesz ćwiczyć dobre odruchy,
@NajwyzszaFormaSztuki: jak najbardziej uważam że jeżeli ktoś może mieć motocykl z ABS to powinien go kupić by zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Proszę nie przekonuj mnie, że ABS > "nieABS" bo jestem osobą która jak najbardziej popiera twoją opinię ale nie powiesz mi że ktoś kto zaczął jeździć na motocyklu z ABSem będzie hamować w sytuacji krytycznej tak by go nie uruchomić bo właściwie jego cel jest taki by zagwarantować maksymalną moc hamowania