Wpis z mikrobloga

@Cisek44: Rok dopiero się zaczął, a ja już wątpię, że powstanie coś lepszego. Ktoś ostatnio tu pisał, że może nie być kontynuacji bo oglądalność jest słaba w co trudno mi uwierzyć bo opinie ma zewsząd fantastyczne. I sama oglądam na FOX bo w Polsce jest dostępny premierowo.
  • Odpowiedz
@Cisek44: Trochę by to zabolało biorąc pod uwagę jaka liczba gniotów ma swoje dalsze serie. Nawet Mr srota ciągną dalej chociaż już tylko garstka osób chce to dalej oglądać.
  • Odpowiedz
@magnes125: Wydaję mi się, że to przez pierwszy odcinek i ten brak ładu i składu w nim, kilku znajomych powiedziało mniej więcej tak "meh meh meh, nic nie rozumiem, dziwne to takie"
  • Odpowiedz
@Cisek44: Nie sądzę. Do 4 odcinka trudno było się połapać w fabule. Pokazałam to żonie mojego brata, która niezbyt gustuje w takich produkcjach i dawno nie widziałam jej tak podjaranej. A jeżeli jej się podobało, to każdemu powinno :P

Tkanie teorii i ciągłe zastanawianie o co tam #!$%@? chodzi, to rozrywka jakiej mi już dawno brakowało. I nie jest to rozrywka na poziomie Mr Robot gdzie teoretycznie chodziło o to
  • Odpowiedz
@Marcines: To ciekawe bo mam wrażenie, że część seriali ciągnie swoje kontynuacje tylko ze względu na popularność w internecie. Tym bardziej, że dostęp do FOX nie jest jakoś specjalnie utrudniony. A te statystyki są dla Polski czy ogólnoświatowe?
  • Odpowiedz
@Marcines: A to ujki z murica. Może inne kraje nabiją staty. Gdzieś kiedyś czytałam, że amerykanie mieli problem z połapaniem się w retrospekcjach z Suits, które zresztą były podane jak krowie na rowie. Oni jednak nie odróżniali kiedy mowa o teraźniejszości, a kiedy o przeszłości. Zatem podejrzewam, że przy czymś takim jak Legion mogli nie uporać się intelektualnie.
  • Odpowiedz