Wpis z mikrobloga

@ogrod87: wiesz co, nie musisz tego spełniać, bo w Krakowie cześć osób pierwsza raz w życiu widziaład kod na oczy i zrobiłem 1/3 planowanej całości. To jest docelowy zakres materiału na całe spotkanie, które potrwa pewnie 6-8h przy czym wszystko zależy od poziomu grupy - jeśli będą osoby całkowicie początkujące, to podejrzewam, że może do połowy uda się dojść.

@Zeronader: odpowiedź powyżej :).
  • Odpowiedz
@spetz: Żartuje tylko ;) Kodzę komercyjnie w .net core - ale bardziej mi chodzi o ideę tego i mój osobisty props za tematykę .net core ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ogrod87: aha :D. Oczywiście, na samym początku opowiadam czym jest .NET, jak działa kod i wygląda jego kompilacja, różnica pomiędzy .NET i .NET Core więc wstęp teoretyczny trwa dłużej niż kilka minut :).
  • Odpowiedz
@spetz: mnie najbardziej boli, że kursy z MVVM są drogie, a te początkujące są często zbyt początkujące. Ale od 6 punktu w dół bardzo ciekawe tematy.

Też nie dopatrzyłem nigdzie na która godzine to jest?
Edit: ok, przy rejestracji jest godzina :)
  • Odpowiedz
@Zeronader: MVVM nie będzie omawiane, nie na tym poziomie, zresztą to ma związek głównie z desktop/mobile i może trochę web :). Odnośnie godziny to jeszcze chyba się ustali, podejrzewam, że coś z rana typu 9-10 max.
  • Odpowiedz
@Topgun: tak jak pisałem, to dopiero mój pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) (we Wrocławiu, bo chrzest bojowy miałem kilka dni temu w moim Krakowie).
@pkrr: no i super, tylko od razu zaznaczam, że jeżeli większość osób będzie zupełnie początkująca, a część już coś ogarniać z programowania to może się lekko nudzić na początku ;).
@symaaa: to nie do mnie pytanie ale
  • Odpowiedz