Wpis z mikrobloga

@tomala92: http://allegro.pl/samsung-galaxy-note-10-1-lte-gt-n8020-i6747269011.html#thumb/5

kupujesz nowy a w tej cenie masz super używany tablet

dlaczego hejt na uzwane telefony a brak hejtu na uzywane tablety ?

z 10 moich znajomych 8 sprzedało swoje tablety i kupiło nowy telefon 5,5 - 6 cala
ja sam swój ze zmodyikowanym systemem stan bardzo dobry tez sprzedałem po prostu nie korzystam prawie nic a telefon zastepuje wiekszosc rzeczy, nawet mam szklo powiekszające do telefonu i na siłe
@ElDoKaNaWoLnO:
Kurde niewiem jak na Windows śmigają strony bukmacherskie, dla ojca najważniejsze aby aplikacja STS byla, chyba, że przez stronę www by dobrze śmigało to mógłby mieć windows.
Ten Lenovo fajny, jestem ciekaw czy wymiana ekranu była by w nim prosta, wtedy można byłoby się zastanawiać :)
@tomala92: powiem tak kupujesz tableta z windowsem.
Robisz kopie sterownikow bo jak przepadnie to #!$%@?.
Można wgrać szybszy system, jakiś pocięty lub windows 7 zamiast 10tki np.
Ale wiem ze windows 10 na lenovo coś tam chodził miodzio jak wcisnales palcem pole tekstowe to wysuwala sie klawiatura w windows byl tez jakis tryb tabletu czy cos.
Ogólnie windows spoko bo zawsze mozesz zainstalowac co chcesz nawet prostą gre typu kanguek kao,
@tomala92: Kiano ma problemy z DRMami np. Player.pl czy Ipla nie działa. Netflix nie pozwala pobierać przez swoją apkę. Prawdopodobnie jest to wina braku certyfikacji google play. Podobne problemy mają chińczyki np. Teclast i Chuwi.