Wpis z mikrobloga

Witamy

Oto nagrody za R2 @ Brands Hatch:

@tenbaton 2xO + 3pk = -4 pozycje

@podli 1xP + 2pk = -6 pozycji

@Kamileqq 1xP 2xO + 4pk = -8 pozycji

@maciejpl92 2xO + 3pk = -4 pozycje (łącznie 7pk)

@pacbox DQ oraz 1xO + 3pk = DQ oraz -2 pozycje na następny wyścig. (łącznie 4pk)

@manix93 2xO + 4pk = -4 pozycje

@dawidchz 1xO + 1pk = -2 pozycje

@Tarec 1xO + 2pk = -2 pozycje (łącznie 3pk)

@valencianista 1xO + 2pk = -2 pozycje (łącznie 3pk)

@iso9001 1xP + 2pk = -6 pozycji (łącznie 7pk)

Bartosz Niciejewski 2xO + 2pk = -4 pozycje

@Chakumaru 2pk

@TheSznikers 1pk

@blazo 1pk

@koolexe 1pk

Co za co - TUTAJ

#assettocorsa #acleague
ACLeague - Witamy 

Oto nagrody za R2 @ Brands Hatch:

@tenbaton 2xO + 3pk = -4 p...

źródło: comment_rcuxrUoorrlPrlPiU5lzfQPyq8NVyPYF.jpg

Pobierz
  • 13
@ACLeague: jeśli ktoś kogoś nie zgłasza to dajecie kary i tak? Bo ja dostałem raz w tyłek i stwierdziłem, ze każdemu się zdarza bo i tak zjeżdżałem do pitu po naprawę a tutaj taki krzak.

Osoba co we mnie wjechała nie dostała kary bo jej nie zgłosiłem a ja dostałem mimo, ze nie zostałem zgłoszony. W regulaminie nie widzę punktu odnośnie wyrywkowego dawania kar bez zgłoszenia.
@ACLeague: W związku z tym, że podobna sytuacja nie została oceniona (choć tak samo nie została zgłoszona) zgłaszam @Krazen za incydent w 50:48, w którym powoduje wypadek ze mną z potem zmusza @matelusz1 do ucieczki poza tor wjeżdżając mu pod auto.

Skoro oceniacie niezgłaszane sytuacje to wyłapujcie wszystkie, albo skupcie się tylko na tych zgłaszanych...
@iso9001: @bmFwaXN6IG1pIG5hIHB3: czasami sie komus przy okazji szukania innej sytuacji cos rzuci w oczy to zostaje dopisane. Pierwszy lap zwykle caly jest na cenzurowanym i jak jest jakis karambol to standardowo jest analizowany nawet bez zglaszania. Calego replaya z obu wyscigow z 63 perspektyw nie chce sie nikomu ogladac.
Jasne, szanuje decyzję sędziów oraz zgadzam się z nią.

Przepraszam jeszcze raz @dzbanek23 , na ripleju wygląda to na ewidentny mój błąd. Jak było naprawdę nie wiem. Może faktycznie adrenalika mnie poniosła.

@ACLeague:

Zauważyłem, że AC często dość precyzyjnie działa netcode (podobno kiedyś było gorzej) jednak zdarzają się opóźnienia, czasami mam wrażenie niewidoczne dla mojego oka, ale widoczne na powtórkach. Chyba nieuniknione w rozgrywce online. No i turbo lagi (freeze?) takie
@skethoo: Ja to rozumiem, ale to doprowadza do drobnych niesprawiedliwości, bo to czy nam się upiecze czy nie zależy tylko do tego czy sędziowie wyłapią sytuację. A skoro oba incydenty miały dość podobny przebieg niesmak jest większy.