Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem że chociaż raz pasuje przejść G2NK jako łucznik. Tylko dziwny bug mi się przytrafił. Mój łuk kiedy go nie używam bez powodu włącza i wyłącza animację naciągania, tj. na przykład jak rozmawiam z jakimś NPCem łuk na zawieszony na plecach naciąga się ot tak ;_;
Spotkał się ktoś już z tym, zna ktoś jakiegoś fixa?
Z modów mam tylko updatepacka i systempacka wgranego.

#gothic
  • 16
@Restling: Łucznikiem jest zbyt prosto. Zacząłem grając pod DEX z mieczykami, potem zostałem hobbystycznym magiem ognia, ale nigdy nie szedłem w magię za bardzo i w pewnym momencie zaczęły się problemy z zabijaniem orków. I dopiero wtedy zacząłem strzelać z łuku. Naprawdę dziwnie się grało zabijając wrogów na dwa strzały, zamiast siekać ich master swordem przez trzy minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pienteitr: Żaden sposób nie działa niestety, co najwyżej na chwilę przestaje się bugować.

@PP96: Spamienie guzików nic nie daje. Nie wyciągałem.

Ogólnie to trochę lipa że tak się dzieje. Z drugiej strony nawet po ośmiu latach pykania gra potrafi zaskoczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@restling O kurde. A nie grzebałeś nic w marvin?

Kiedyś zauważyłem, że jak się aktywuje marvin i zapisze grę to później w grze dzieją się dziwne rzeczy.

Jeżeli Cię to bardzo denerwuje to spróbuj użyć specjalnej runy 7 kręgu Destrukcja Wszyskich Rzeczy: Reinstalacja Gothic II :P

nie gwarantuję, ale może pomoże

szukałem wczoraj nawt na zagranicznych forach, ale nic...
@Restling: ja zawsze wyjmowalem luk naciagalem cieciwe jak do strzalu ale nie strzelalem tylko zwalnialem przycisk myszy i chowalem luk ktory byl juz normalny (przynajmniej na jakis czas xd)