Wpis z mikrobloga

Cześć Chronomirki! Zawsze podobały mi się zegarki szkieletowe i od niedawna jestem posiadaczem takiego właśnie czasomierza marki Stuhrling Original. Zegarek automatyczny. Jeśli idzie o jakość wykonania to nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz po lekturze forów internetowych gdzie ludzie polecają TYLKO popularne i cenione marki dyskredytując wszystko inne, jestem pozytywnie zaskoczony, choć ekspertem nie jestem. Co do wskazań czasu to spieszy ~14 sekund na dobę, więc raz w tygodniu trzeba synchronizować, aby po miesiącu spóźniać się wszędzie jak zwykle o 7 minut. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na początku ciężko było odczytywać czas bo wskazówki zlewały się z tłem, jednak łatwo się przyzwyczaić i teraz nie stanowi to już problemu. Świetnie się prezentuje i bardzo przyciąga wzrok ludzi. Obserwowanie pracującego mechanizmu na ręce jest dla mnie nieopisywalną przyjemnością. Według mnie bardzo dobry deal za tę cenę, a Wy co myślicie?


#zegarki #zegarkiboners
krecik000 - Cześć Chronomirki! Zawsze podobały mi się zegarki szkieletowe i od niedaw...

źródło: comment_nyL0bfTXMpm1bCYi3B7Z0hlxBCd3pRiI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz